| Merknaam: | DLX |
| Modelnummer: | zuivere nikkelstaaf |
| MOQ: | 10KG |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 500 ton per maand |
Precisieproductie faalt niet in het bewerkingscentrum — het faalt in de grondstof. Een staaf met verborgen porositeit, een zachte plek of een gesegregeerde chemie maakt gereedschapsslijtage, afgekeurde onderdelen en inspectieafkeuringen tot een duur mysterie. Deze pure nikkelstaaf is gespecificeerd voor precies die discipline: uniforme gegloeide microstructuur, dichtheid vastgezet op 8,908 g/cm³, en mechanische constanten die van staaf tot staaf herhalen. Op maat gemaakte diameters en lengtes per tekening, met samenstelling en testgegevens achter elke smelt — zodat uw bewerkingslijn zijn tijd besteedt aan het maken van onderdelen, niet aan het najagen van materiaalvariatie.
| Afmeting | Bereik | Opmerking |
|---|---|---|
| Diameter | per tekening | Op maat gemaakte maten bevestigd voor productie |
| Lengte | per tekening | Op maat gesneden opties |
| Rechtheid | per tekening | Geverifieerd tegen specificatie |
| Oppervlak | Blank / bewerkt / gebeitst | Per toepassing |
Dimensionale toleranties worden bevestigd tegen de tekening en de toepasselijke norm vóór productie.
Bewerkingskwaliteit begint met staafconsistentie. Diameter, lengte, rechtheid en oppervlak worden per tekening bevestigd, en mechanische eigenschappen volgen de gegloeide toestand zodat gereedschapsbelastingen voorspelbaar blijven.
| Specificatiepunt | Wat is bevestigd |
|---|---|
| Diameter & lengte | Per tekening, geverifieerd voor productie |
| Rechtheid | Per tekening tegen specificatie |
| Oppervlak | Blank / bewerkt / gebeitst per toepassing |
| Chemie | Samenstelling vastgezet per smelt |
Een gegloeide staaf geeft uniform, voorspelbaar snijgedrag: consistente hardheid vermijdt pieken in gereedschapsbelasting, en goede rek voorkomt bros afbreken van de snijkant tijdens het draaien.
| Eigenschap (gegloeid) | Waarde |
|---|---|
| Treksterkte | ≥462 MPa |
| Rek | ≥35% |
| Hardheid | 90–120 HB |
| Dichtheid | 8,908 g/cm³ |
| Temper | Typisch gebruik |
|---|---|
| Gegloeid | Bewerking, vormgeving, lassen — uniform en zacht |
| Warmgewalst | Zware structurele werkzaamheden |
| Koudgetrokken | Strakkere diameter tolerantie, hogere oppervlakteafwerking |
![]()
| Kwaliteit | Ni-gehalte | Beste Toepassing | Referentieprijs (FOB, USD/kg) |
|---|---|---|---|
| N4 (NP1) | ≥99,9% | Vacuüm-elektronica | 420–480 |
| Ni201 | ≥99,0% | Hoge temperatuurdienst | 350–390 |
| Ni200 | ≥99,2% | Batterij, chemisch | 340–380 |
| N6 (NP2) | ≥99,5% | Industriële corrosie | 300–340 |
FOB Chinese haven, afhankelijk van staafmaat en hoeveelheid. Definitieve offerte per tekening.
Bron: DLX productcatalogus, pure nikkel familie (kwaliteiten N4 / N6 / Ni200 / Ni201).
| Element (wt%) | N4 | N6 | Ni201 | Ni200 |
|---|---|---|---|---|
| Ni+Co | 99,9 | 99,5 | — | — |
| Ni | — | — | ≥99,0 | ≥99,2 |
| C | ≤0,01 | ≤0,10 | ≤0,02 | ≤0,15 |
| Cu | ≤0,015 | ≤0,10 | ≤0,25 | ≤0,25 |
| Si | ≤0,03 | ≤0,10 | ≤0,35 | ≤0,35 |
| Mn | ≤0,002 | ≤0,05 | ≤0,35 | ≤0,35 |
| Fe | ≤0,04 | ≤0,10 | ≤0,40 | ≤0,40 |
| S | ≤0,001 | ≤0,005 | ≤0,01 | ≤0,01 |
| P | ≤0,001 | ≤0,002 | — | — |
| Mg | ≤0,01 | ≤0,10 | — | — |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dichtheid | 8,908 g/cm³ |
| Smeltpunt | 1435–1446 °C |
| Curietemperatuur | 358 °C |
| Treksterkte (gegloeid) | ≥462 MPa |
| Rek (gegloeid) | ≥35% |
| Hardheid (gegloeid) | 90–120 HB |
| Schuifmodulus | ≈76 GPa |
| Elektrische weerstand | 0,096 μΩ·m (20 °C) |
| Thermische geleidbaarheid (Ni200) | 70,2 W/m·K |
| Artikel | Detail |
|---|---|
| Vorm | Staaf / rondsel, op maat gesneden |
| Afmetingen | Diameter en lengte per tekening |
| Temper | Gegloeid (M) / warmgewalst / koudgetrokken |
| Oppervlak | Blank / bewerkt / gebeitst |
| Eindafwerking | Recht afgesneden, ontbraamd |
| Verpakking | Eindkappen + vochtbarrière + houten kist |
Bewerkingskwaliteit staven worden geverifieerd, niet aangenomen. Chemie is samenstelling getest per smelt; staven worden gecontroleerd op diameter, lengte, rechtheid en oppervlak, en batches worden bemonsterd voor treksterkte, rek en hardheid. Een EN 10204 3.1 MTC wordt op verzoek uitgegeven — de gegevens die uw kwaliteitsteam nodig heeft voordat het eerste onderdeel is gesneden.
Staven zijn voorzien van eindkappen, verpakt in vochtwerende folie en in houten kisten; lotnummers traceren terug naar de smelt- en smeltgegevens. Op maat gemaakte maten worden geproduceerd in 15–25 dagen, en gratis monsters van 0,5 kg worden binnen 3–5 dagen verzonden.
Twintig jaar nikkelmetallurgie heeft de proceskennis opgebouwd achter een stabiele staaf: de wals- en gloeivensters die een uniforme microstructuur leveren, de smeltcontrole die de chemie vastzet, en de testen die beide verifiëren. Changzhou DLX Alloy past die kennis toe in een 12.000 m² nikkel-enige fabriek, ISO9001 en SGS gecertificeerd, met een jaarlijkse capaciteit van 1.200 ton — zodat een precisiefabrikant een voorspelbare grondstof koopt, geen gok.
Ja — diameter, lengte, rechtheid en oppervlakteafwerking worden vóór productie bevestigd tegen uw tekening, in metrische of inch-serie.
10 kg voor staven. Een gratis monster van 0,5 kg is beschikbaar voor N6 en Ni200; monsters voor N4 en Ni201 worden in rekening gebracht en terugbetaald bij uw eerste bestelling boven 50 kg.
Gegloeid — uniforme hardheid (90–120 HB) zorgt voor voorspelbare gereedschapsbelastingen; koudgetrokken is beschikbaar voor een strakkere diametertolerantie en een betere oppervlakteafwerking.
Ja. EN 10204 3.1 MTC met volledige chemische samenstelling en mechanische testresultaten is per batch beschikbaar.
Per-smelt samenstellingstesten, dimensionale verificatie per tekening, batch mechanische bemonstering en volledige lottraceerbaarheid terug naar de smelt.