logo
player background
live avator

5s
Total
0
Today
0
Total
0
Today
0
  • What would you like to know?
    Company Advantages Sample Service Certificates Logistics Service
Online Chat WhatsApp Inquiry
Auto
resolution switching...
Submission successful!

details van de producten

Created with Pixso. Thuis Created with Pixso. Producten Created with Pixso.
Zuiver Nikkelmetaal
Created with Pixso.

Betaalbare Pure Nikkel Staven voor Industrieel en Commercieel Gebruik

Betaalbare Pure Nikkel Staven voor Industrieel en Commercieel Gebruik

Merknaam: DLX
Modelnummer: zuivere nikkelstaaf
MOQ: 10KG
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Leveringscapaciteit: 500 ton per maand
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst:
China, Jiangsu
Certificering:
Ce,Rohs
Materiaalkwaliteit:
N6 (NP2) primair — beste waarde; N4 (NP1), Ni200, Ni201 beschikbaar
Nikkelzuiverheid:
Ni+Co ≥99,5% (N6)
Kostenpositionering:
Laagste referentieprijsklasse van de nikkelfamilie (vanaf USD 300/kg FOB)
Formulier:
Stang/stang; standaardmaten plus aangepaste diameters en lengtes per tekening
Temper opties:
Gegloeid/warmgewalst/koudgetrokken
Oppervlakteafwerking:
Blank / machinaal bewerkt / gebeitst
MOQ & monster:
Minimale afname 10 kg; gratis monster van 0,5 kg (N6/Ni200); Verzending binnen 3-7 dagen bij voorraa
Levering vermogen:
500 ton per maand
Markeren:

pure nikkel staven industrieel

,

betaalbare nikkel staven commercieel

,

pure nikkel metaal staven

Productbeschrijving

ISO9001 & SGS Gecertificeerd | Sinds 2002 | 12.000 m² Fabriek | Ni Staafmaten op voorraad | 3-7 Dagen Verzending

Betaalbare Pure Nikkel Staven voor Industrieel en Commercieel Gebruik

Industriële en commerciële kopers hebben niet de duurste kwaliteit nodig — ze hebben de juiste kwaliteit nodig tegen de juiste prijs, beschikbaar wanneer de productielijn het nodig heeft. N6 (NP2) is de voordelige keuze binnen de pure nikkel familie: ≥99,5% nikkel met de mechanische constanten van de groep, tegen de laagste referentieprijs, uit voorraad leverbaar binnen 3-7 dagen. Voor algemene constructiedelen, elektroden, bevestigingsmiddelen en commerciële nikkelcomponenten biedt het de corrosiebestendigheid en bewerkbaarheid van puur nikkel, zonder te betalen voor vacuümkwaliteit die u niet zult gebruiken.

Pure Nickel Bar Banner

Beschikbare Maten & Toleranties
Afmeting Bereik Opmerking
Diameter maten op voorraad + per tekening Veelvoorkomende maten op voorraad
Lengte per tekening Op maat gesneden opties
Rechtheid per tekening Geverifieerd volgens specificatie
Oppervlak Blank / bewerkt / gebeitst Per toepassing

Matent op voorraad worden binnen 3-7 dagen verzonden; aangepaste diameters en lengtes worden bevestigd aan de hand van de tekening vóór productie.

Belangrijkste Voordelen
  • Beste waarde binnen de nikkel familie— N6 referentieprijzen vanaf USD 300/kg FOB, de laagste band binnen de groep.
  • ≥99,5% nikkel zuiverheid (N6)— volledige pure nikkel corrosiebestendigheid en bewerkbaarheid tegen commerciële kosten.
  • Matent op voorraad, 3-7 dagen verzending— veelvoorkomende diameters worden uit voorraad verzonden, geen minimale doorlooptijd voor programma's.
  • Uniforme gegloeide eigenschappen— treksterkte ≥462 MPa en rek ≥35% voor betrouwbare fabricage.
  • MOQ 10 kg & gratis 0,5 kg monster— risicoarme proef voor industriële en commerciële kopers.
Pure Nickel Bar Details Pure Nickel Bar Comparison Technische Diepte Analyse
1. Kosten versus Prestaties — Waar N6 zich bevindt in de Nikkel Familie

Referentieprijzen (FOB, USD/kg) uit de DLX prijsgids tonen aan waarom N6 de voordelige kwaliteit is voor industrieel en commercieel gebruik:

Kwaliteit Ni Inhoud Referentieprijs (FOB, USD/kg) Waarde positionering
N4 (NP1) ≥99,9% 420-480 Premium — vacuümkwaliteit zuiverheid
Ni201 ≥99,0% 350-390 Specialistisch — laag koolstofgehalte voor lassen
Ni200 ≥99,2% 340-380 Midden — batterij en chemisch
N6 (NP2) ≥99,5% 300-340 Waarde — algemeen industrieel

Voor de meeste industriële en commerciële componenten biedt N6 dezelfde corrosiebestendigheidsklasse tegen de laagste kosten van de familie.

2. Industriële en Commerciële Toepassingen
Toepassing Waarom nikkel staaf Geschikte kwaliteit
Algemene constructiedelen Corrosiebestendigheid, sterkte ≥462 MPa N6
Elektroden en anodes Geleidend, corrosiebestendig in elektrolyten N6 / Ni200
Bevestigingsmiddelen en fittingen Vormbaarheid en bewerkbaarheid N6
Fittingen voor chemische apparatuur Bestand tegen industriële chemicaliën N6 / Ni201
Commerciële nikkelcomponenten Stabiele prijzen, beschikbaarheid op voorraad N6
3. Levering — Voorraad en Maatwerk
Optie Doorlooptijd
Voorraad diameters 3-7 dagen
Aangepaste maten (per tekening) 15-25 dagen
Gratis monster (0,5 kg, N6/Ni200) 3-5 dagen
Kwaliteit & Prijsgids
Kwaliteit Ni Inhoud Beste Toepassing Referentieprijs (FOB, USD/kg)
N4 (NP1) ≥99,9% Vacuüm elektronica 420-480
Ni201 ≥99,0% Dienst bij hoge temperaturen 350-390
Ni200 ≥99,2% Batterij, chemisch 340-380
N6 (NP2) ≥99,5% Industriële corrosie 300-340

FOB Chinese haven, afhankelijk van staafmaat en hoeveelheid. Definitieve offerte per tekening.

Chemische Samenstelling

Bron: DLX productcatalogus, pure nikkel familie (kwaliteiten N4 / N6 / Ni200 / Ni201).

Element (wt%) N4 N6 Ni201 Ni200
Ni+Co 99,9 99,5
Ni ≥99,0 ≥99,2
C ≤0,01 ≤0,10 ≤0,02 ≤0,15
Cu ≤0,015 ≤0,10 ≤0,25 ≤0,25
Si ≤0,03 ≤0,10 ≤0,35 ≤0,35
Mn ≤0,002 ≤0,05 ≤0,35 ≤0,35
Fe ≤0,04 ≤0,10 ≤0,40 ≤0,40
S ≤0,001 ≤0,005 ≤0,01 ≤0,01
P ≤0,001 ≤0,002
Mg ≤0,01 ≤0,10
Mechanische & Fysische Eigenschappen (Gloeid)
Eigenschap Waarde
Dichtheid 8,908 g/cm³
Smeltpunt 1435-1446 °C
Curietemperatuur 358 °C
Treksterkte (gegloeid) ≥462 MPa
Rek (gegloeid) ≥35%
Hardheid (gegloeid) 90-120 HB
Schuifmodulus ≈76 GPa
Elektrische weerstand 0,096 μΩ·m (20 °C)
Thermische geleidbaarheid (Ni200) 70,2 W/m·K
Productspecificatie
Artikel Detail
Vorm Staaf / rond, maten op voorraad en op maat gesneden
Afmetingen Voorraad diameters; aangepast per tekening
Temper Gegloeid (M) / warmgewalst / koudgetrokken
Oppervlak Blank / bewerkt / gebeitst
Eindafwerking Recht afgesneden, ontbraamd
Verpakking Eindkappen + vochtbarrière + houten kist
Kwaliteitsborging

Waardeprijzen betekenen geen verslapte kwaliteit. De chemie wordt per smelt getest; staven worden gecontroleerd op diameter, lengte, rechtheid en oppervlak; partijen worden bemonsterd voor treksterkte, rek en hardheid. Een EN 10204 3.1 MTC wordt op verzoek afgegeven.

Verpakking & Levering

Staven worden voorzien van eindkappen, verpakt in vochtwerende folie en in houten kisten; lotnummers traceren terug naar de smelt. Voorraad diameters worden binnen 3-7 dagen verzonden, aangepaste maten binnen 15-25 dagen. Gratis monsters van 0,5 kg worden binnen 3-5 dagen verzonden.

Pure Nickel Bar Process

Pure Nickel Bar OEM Services

Over DLX Alloy

Een betaalbare prijs is een productiecapaciteit, geen marketingkeuze. Changzhou DLX Alloy's jaarlijkse capaciteit van 1.200 ton in een nikkel-alleen fabriek van 12.000 m² spreidt de vaste kosten over volume — dit is hoe N6 staven in de laagste prijsband van de familie blijven zonder concessies te doen aan het ISO9001 en SGS kwaliteitssysteem dat sinds 2002 operationeel is. Schaal, chemische controle en voorraaddiscipline: dat is wat 'betaalbaar' eerlijk maakt.

FAQ
V1. Waarom is N6 de meest betaalbare keuze?

N6 (≥99,5% Ni) heeft de laagste referentieprijsband van de nikkel familie — vanaf USD 300/kg FOB — terwijl het dezelfde corrosiebestendigheidsklasse behoudt voor algemeen industrieel gebruik.

V2. Welke maten zijn op voorraad?

Veelvoorkomende voorraad diameters worden binnen 3-7 dagen verzonden; aangepaste diameters en lengtes per tekening worden geproduceerd in 15-25 dagen.

V3. Wat is de MOQ?

10 kg voor staven. Een gratis monster van 0,5 kg is beschikbaar voor N6 en Ni200; monsters van N4 en Ni201 worden in rekening gebracht en terugbetaald bij uw eerste bestelling boven 50 kg.

V4. Levert u materiaalcertificaten?

Ja. Een EN 10204 3.1 MTC met volledige chemische samenstelling en mechanische testresultaten is per partij beschikbaar.

V5. Welke toepassingen zijn geschikt voor N6 staven?

Algemene constructiedelen, elektroden, bevestigingsmiddelen en commerciële nikkelcomponenten — waar pure nikkel corrosiebestendigheid nodig is zonder vacuümkwaliteit.

changzhou dlx alloy