| Merknaam: | DLX |
| Modelnummer: | zuivere nikkelstaaf |
| MOQ: | 10KG |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 500 ton per maand |
In ruwe omgevingen corroderen oppervlakken niet gelijkmatig. Ze vinden het zwakke punt: een lasnaad, een onzuiverheidslocatie, een oppervlakte die een actieve put verbergt.Een stevige pure nikkelstaaf verwijdert de meeste van die zwakke punten voordat de service begintDe N4 en N6 staven dragen de corrosiebestendigheid van puur nikkel mee in de scheeps-, chemische, chemische en chemische industrie.alkalische en hoge temperatuur serviceZoutsproeien, getest op productiepartijen en gedocumenteerd per hitte, vormen het structurele startpunt wanneer de omgeving geen tweede kans geeft.
| Afmeting | Bereik | Notitie |
|---|---|---|
| Diameter | per tekening | Aanpassingsgroottes bevestigd vóór de productie |
| Lange | per tekening | Opsie voor de lengte |
| Rechtheid | per tekening | Geverifieerd op basis van specificaties |
| Oppervlakte | Glanzend / bewerkte / gepickeerd / gepassiveerd | Per omgeving |
De afmetingstoleranties worden vóór de productie bevestigd aan de hand van de tekening en de toepasselijke norm.
Het is de eerste stap in de corrosie-techniek om de kwaliteit aan te passen aan het mechanisme:
| Milieu | Aanvalsmodus | Aanbevolen kwaliteit | Bescherming |
|---|---|---|---|
| Zee / zoutsproei | Chlorideputten | N4 / N6 | Hoge zuiverheid few pitting initiation sites |
| Chemische media | Algemene chemische aanval | N6 / Ni201 | Stabiele passieve folie |
| Alkaliese omgevingen | Alkali-aanval | Ni201 | Koolstofarm weerstand biedt aan aanval door het lasgebied |
| Oxidatie bij hoge temperatuur | Schaling en oxidatie | N6 / Ni200 | Beschermingslaag van oxide |
Een vaste balk is corrosie geometrie op zijn eenvoudigste: uniforme doorsnede, geen verbindingen, geen holtes.Oppervlaktebeschadiging kan worden weggewerkt en de passieve film regenereert ¢ mogelijkheden die gelaste of holle structuren niet bieden.
| Geometriefactor | solide balken | Geweld / holle constructies |
|---|---|---|
| met een gewicht van niet meer dan 50 kg | Geen | Corrosiefocus op de laszone |
| Inwendige holtes | Geen | Risico van corrosie door spleten |
| Regeneratie van het oppervlak | andere, met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 | Beperkt door geometrie |
| Inspectie | Eenvoudige afmetingen + oppervlaktecontroles | NDE van het lassen vereist |
| Stap | Detail |
|---|---|
| Zoutsproei (ASTM B117) | Monsterneming van productiepartijen |
| Oppervlaktevoorbereiding | Optie in zuurzet of gepassiveerd voor corrosieve bediening |
| Chemie | Samenstelling vergrendeld per warmte |
| Documentatie | EN 10204 3.1 MTC op aanvraag |
| Graad | Ni Inhoud | Beste toepassing | Referentieprijs (FOB, USD/kg) |
|---|---|---|---|
| N4 (NP1) | ≥ 99,9% | Vacuümelektronica | 420 ¥480 |
| Ni201 | ≥ 99,0% | Hoogtemperatuur | 350 ¥390 |
| Ni200 | ≥ 99,2% | Batterijen, chemische stoffen | 340 ¥380 |
| N6 (NP2) | ≥ 99,5% | Industriële corrosie | 300 ¥340 |
FOB China haven, onderhevig aan bar grootte en hoeveelheid.
Bron: DLX-productcatalogus, zuivere nikkelfamilie (klassen N4 / N6 / Ni200 / Ni201).
| Element (wt%) | N4 | N6 | Ni201 | Ni200 |
|---|---|---|---|---|
| Ni+Co | 99.9 | 99.5 | — | — |
| Ni | — | — | ≥ 99.0 | ≥ 99.2 |
| C | ≤ 0.01 | ≤ 0.10 | ≤ 0.02 | ≤ 0.15 |
| C. | ≤ 0.015 | ≤ 0.10 | ≤ 0.25 | ≤ 0.25 |
| - Jawel. | ≤ 0.03 | ≤ 0.10 | ≤ 0.35 | ≤ 0.35 |
| Deeltjes | ≤ 0.002 | ≤ 0.05 | ≤ 0.35 | ≤ 0.35 |
| Fe | ≤ 0.04 | ≤ 0.10 | ≤ 0.40 | ≤ 0.40 |
| S | ≤ 0.001 | ≤ 0.005 | ≤ 0.01 | ≤ 0.01 |
| P | ≤ 0.001 | ≤ 0.002 | — | — |
| Mg | ≤ 0.01 | ≤ 0.10 | — | — |
| Vastgoed | Waarde |
|---|---|
| Dichtheid | 80,908 g/cm3 |
| Smeltpunt | 1435 ∼ 1446 °C |
| Curie-temperatuur | 358 °C |
| Tensile sterkte (gekoeld) | ≥ 462 MPa |
| Verlenging (gekoeld) | ≥ 35% |
| Hardheid (gekoeld) | 90 ¢ 120 HB |
| Schermodul | ≈ 76 GPa |
| Elektrische weerstand | 00,096 μΩ·m (20 °C) |
| Thermische geleidbaarheid (Ni200) | 70.2 W/m·K |
| Artikel 1 | Detail |
|---|---|
| Formulier | Vaste staaf, gesneden op lengte |
| Afmetingen | Diameter en lengte per tekening |
| Temperatuur | Gekoeld (M) / warm gewalst / koud getrokken |
| Oppervlakte | Glanzend / bewerkte / gepickeerd / gepassiveerd |
| Einde afwerking | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Verpakking | Eindkappen + vochtbeveiliging + houten kist |
De corrosiebestendigheid wordt per partij gecontroleerd, afmetingen per balk. De productielots worden gecontroleerd op ASTM B117 zoutsprayprestaties, naast de trek-, verlengings- en hardheidstests;de chemie wordt op basis van de samenstelling getest per hitte, en staven worden gecontroleerd op de diameter, lengte, rechte lijn en oppervlakte.
De staven zijn eindbedekt, verpakt in vochtbeveiligende film en verpakt in houten kratten; partijnummers gaan terug tot het hitte- en smeltrecord.5 kg monsters worden binnen 3-5 dagen verzonden.
Changzhou DLX Alloy heeft 20 jaar lang zout- en chemische testgegevens verzameld.En elke partij verzonden van onze 12De installatie is gespecialiseerd in het produceren van staal en is ISO9001 en SGS gecertificeerd.200 ton capaciteit per jaar het gegevensarchief waarmee een ontwerper een balk kan kiezen voor een ruwe omgeving met bewijsNiet hoop.
Expositie aan zee en zout: N4 of N6 voor pittenbestand. Chemische media: N6/Ni201. Alkaliese service: Ni201 (laag koolstofgehalte). Hoogtemperatuur oxidatie: N6/Ni200.Stuur je omgeving en we bevestigen de match..
Voor N6 en Ni200 is een gratis monster van 0,5 kg beschikbaar; voor N4 en Ni201 worden met uw eerste bestelling van meer dan 50 kg kosten in rekening gebracht en terugbetaald.
De productielots worden bemonsterd op ASTM B117 zoutsprayprestaties, en op verzoek wordt een EN 10204 3.1 MTC met samenstelling en mechanische resultaten afgegeven.
Ja
Een vaste staaf heeft geen lasnaad of interne leegte om corrosie te concentreren, en het oppervlak kan worden bewerkte en opnieuw gepassiveerd