| Merknaam: | DLX |
| Modelnummer: | zuivere nikkelstaaf |
| MOQ: | 10KG |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 500 ton per maand |
Pure nikkel staven zijn essentiële materialen in meerdere industrieën, met uitstekende corrosiebestendigheid, uitstekende elektrische geleidbaarheid en superieure thermische stabiliteit. DLX levert premium pure nikkel staven tegen concurrerende prijzen, ondersteund door strenge kwaliteitsborging en betrouwbare service. Vier gedocumenteerde kwaliteiten — N4 (≥99,9%) tot Ni200 (≥99,2%) — bestrijken de zuiverheidsladder, met een smeltpunt van 1435-1446°C en een weerstand van 0,096 μΩ·m bij 20°C. Maten worden aangepast per tekening, elke zending draagt een EN 10204 3.1 MTC, en de productie draait op een ISO9001 en SGS geverifieerde nikkel-alleen lijn. Begin met een gratis monster van 0,5 kg, schaal vervolgens op vanaf een proef-MOQ van 10 kg.
![]()
| Parameter | Beschikbaarheid | Opmerkingen |
|---|---|---|
| Diameter | Aangepast, per tekening | Populaire diameters op voorraad |
| Lengte | Aangepast, per tekening | Geen standaard catalogusbereik |
| Rechtheid | Per tekening | Bevestigd bij tekeningbeoordeling |
| Oppervlak | Per tekening | Getrokken, gebeitst of bewerkt zoals gespecificeerd |
| Tolerantie | Per tekening | Vastgezet voor productie |
![]()
![]()
Puurnikkel verdient zijn plaats in veeleisende industrieën door drie eigenschappen die samenwerken. De corrosiebestendigheid is geschikt voor zoutwater en chemische omgevingen; de stabiele weerstand van 0,096 μΩ·m bij 20°C dient voor elektronische en batterijcomponenten; en het smeltpunt van 1435-1446°C biedt thermische stabiliteit voor gebruik bij hoge temperaturen. De keuze van de kwaliteit stemt de balans af — N4 voor de strengste zuiverheid, Ni201 voor gebruik bij hoge temperaturen, Ni200 en N6 voor corrosie en industrieel gebruik.
| Eigenschap | Waarde | Bedienende Toepassingen |
|---|---|---|
| Weerstand (20°C) | 0,096 μΩ·m | Elektronica, batterijen, elektrische componenten |
| Smeltpunt | 1435-1446°C | Gebruik bij hoge temperaturen |
| Corrosiebestendigheid | Kwalitatief — zoutwater & chemische media | Maritieme, chemische verwerking |
Diameter, lengte, rechtheid en oppervlak worden bevestigd aan uw tekening vóór productie, en toleranties worden vastgezet bij die beoordeling — zodat de staaf die u bestelt, de staaf is die aankomt.
| Parameter | Waarde | Tolerantie |
|---|---|---|
| Diameter | Per tekening | Per tekening |
| Lengte | Per tekening | Per tekening |
| Rechtheid | Per tekening | Per tekening |
| Oppervlakteafwerking | Per tekening | Per tekening |
Sterkte en vervormbaarheid komen samen in de gegloeide toestand: minimaal 462 MPa treksterkte, ≥35% rek en 90-120 HB hardheid — gedocumenteerd per smelt, zodat bewerking en vormgeving voorspelbaar blijven.
| Eigenschap (gegloeid) | Waarde |
|---|---|
| Treksterkte | ≥462 MPa |
| Rek | ≥35% |
| Hardheid | 90-120 HB |
Gegloeid is de standaard temper voor vormgeving en bewerking; koudvervormde tempers bieden hogere sterkte voor structurele onderdelen. Specificeer de doelsterkte of hardheid op de tekening en de temper wordt dienovereenkomstig ingesteld.
| Temper | Typisch Gebruik | Opmerking |
|---|---|---|
| Gegloeid (standaard) | Vormgeving, bewerking, algemeen gebruik | 90-120 HB, ≥35% rek |
| Koudvervormd | Structurele onderdelen die hogere sterkte vereisen | Waarden per tekening — specificeer doelsterkte |
![]()
![]()
| Kwaliteit | Ni-gehalte | Beste Toepassing | Referentieprijs (FOB, USD/kg) |
|---|---|---|---|
| N4 (NP1) | ≥99,9% | Vacuüm elektronica | 420-480 |
| Ni201 | ≥99,0% | Gebruik bij hoge temperaturen | 350-390 |
| Ni200 | ≥99,2% | Batterij, chemisch | 340-380 |
| N6 (NP2) | ≥99,5% | Industriële corrosie | 300-340 |
Indicatieve FOB China referentieprijzen voor staven; definitieve offerte per kwaliteit, maat, hoeveelheid en temper.
![]()
| Element (wt%) | N4 | N6 | Ni201 | Ni200 |
|---|---|---|---|---|
| Ni+Co | 99,9 | 99,5 | — | — |
| Ni | — | — | ≥99,0 | ≥99,2 |
| C | ≤0,01 | ≤0,10 | ≤0,02 | ≤0,15 |
| Cu | ≤0,015 | ≤0,10 | ≤0,25 | ≤0,25 |
| Si | ≤0,03 | ≤0,10 | ≤0,35 | ≤0,35 |
| Mn | ≤0,002 | ≤0,05 | ≤0,35 | ≤0,35 |
| Fe | ≤0,04 | ≤0,10 | ≤0,40 | ≤0,40 |
| S | ≤0,001 | ≤0,005 | ≤0,01 | ≤0,01 |
| P | ≤0,001 | ≤0,002 | — | — |
| Mg | ≤0,01 | ≤0,10 | — | — |
Bron: DLX productcatalogus. N4/N6 volgens GB-systeem; Ni200/Ni201 volgens ASTM-systeem.
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dichtheid | 8,908 g/cm³ |
| Smeltpunt | 1435-1446°C |
| Curietemperatuur | 358°C |
| Schuifmodulus | ~76 GPa |
| Weerstand (20°C) | 0,096 μΩ·m |
| Thermische geleidbaarheid (Ni200) | 70,2 W/m·K |
| Treksterkte (gegloeid) | ≥462 MPa |
| Rek (gegloeid) | ≥35% |
| Hardheid (gegloeid) | 90-120 HB |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Vorm | Ronde staaf (aangepast) |
| Kwaliteiten | N4 (NP1), N6 (NP2), Ni200, Ni201 |
| Diameter | Per tekening; populaire diameters op voorraad |
| Lengte | Per tekening |
| Oppervlak | Per tekening |
| MOQ | 10 kg |
| Verpakking | Gebundelde rechte staven, export houten kisten |
| Certificering | EN 10204 3.1 MTC, ISO9001, SGS |
De minimale bestelling van 10 kg voor staven dekt de instelling van de tekening en de warmtetoewijzing, zodat toleranties per tekening kunnen worden vastgezet; draad- en strip-producten zijn verkrijgbaar met een MOQ van 5 kg.
![]()
Kwaliteitscontrole voor staven volgt de vorm, niet een generieke checklist:
Ni200/Ni201 staven worden vervaardigd en getest volgens ASTM B160; N4/N6 volgen GB/T 4435-2010. Testmethoden en acceptatiecriteria volgen de tekeningsspecificatie en toepasselijke normen.
| Kwaliteit | Norm |
|---|---|
| Ni200 / Ni201 | ASTM B160 (Nickel Rod and Bar) |
| N4 (NP1) / N6 (NP2) | GB/T 4435-2010 (Nickel and Nickel Alloy Bars) |
Rechte staven worden gebundeld en beschermd tegen transportschade; langere lengtes worden vervoerd in export houten kisten, zeewaardig verpakt voor containerverzending. Monsters en diameters op voorraad kunnen snel worden verzonden; de productietijd is 15-25 dagen na bevestiging van de tekening en kwaliteit. Elke bestelling wordt verzonden met de volledige exportdocumentatieset: paklijst, handelsfactuur en fabriekstestcertificaat.
![]()
Changzhou DLX Alloy Co., Ltd. bedient internationale kopers sinds 2002 met een verkoopplatform in meer dan twintig talen en online bestellen als kern. Kopers in Noord-Amerika, Europa, Azië en daarbuiten bestellen via hetzelfde kanaal — tekeningbevestiging, gedocumenteerde productie, EN 10204 3.1 MTC en exportklare verpakking — of de bestelling nu een eerste monster is of container volume. De nikkel-alleen faciliteit van 12.000 m² houdt de kwaliteit consistent over de markten, zodat concurrerende prijzen nooit ten koste gaan van het certificaat.
Puurnikkel dient industrieën die corrosiebestendigheid, elektrische geleidbaarheid en thermische stabiliteit samen nodig hebben — waaronder lucht- en ruimtevaart, elektronica, maritieme techniek, chemische verwerking en energieproductie.
Hoge corrosiebestendigheid in zoutwater en chemische omgevingen, stabiele elektrische geleidbaarheid (0,096 μΩ·m bij 20°C), en het vermogen om hoge temperaturen te weerstaan met een smeltpunt van 1435-1446°C.
Ja — met een smeltpunt van 1435-1446°C dient puurnikkel voor gebruik bij hoge temperaturen; Ni201 is de kwaliteit die is afgestemd op continu gebruik bij hoge temperaturen.
Ja — de weerstand tegen zeewatercorrosie is geschikt voor componenten in de maritieme techniek die worden blootgesteld aan zoutwater.
De prijsstelling is gebaseerd op kwaliteit, maat, lengte en maatwerk, met referentie FOB-banden gepubliceerd per kwaliteit. Bestel online, begin met een gratis monster van 0,5 kg (N6/Ni200), en schaal op vanaf een proef-MOQ van 10 kg.