logo
player background
live avator

5s
Total
0
Today
0
Total
0
Today
0
  • What would you like to know?
    Company Advantages Sample Service Certificates Logistics Service
Online Chat WhatsApp Inquiry
Auto
resolution switching...
Submission successful!

details van de producten

Created with Pixso. Thuis Created with Pixso. Producten Created with Pixso.
Zuiver Nikkelmetaal
Created with Pixso.

Topkwaliteit zuivere nikkelstaven voor de lucht- en ruimtevaartindustrie

Topkwaliteit zuivere nikkelstaven voor de lucht- en ruimtevaartindustrie

Merknaam: DLX
Modelnummer: zuivere nikkelstaaf
MOQ: 10KG
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Leveringscapaciteit: 500 ton per maand
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst:
China, Jiangsu
Certificering:
Ce,Rohs
Productvorm:
Ronde staaf van puur nikkel van topkwaliteit, aangepaste diameter en lengte volgens tekening
Cijfers beschikbaar:
N4 (NP1), N6 (NP2), Ni200, Ni201
Lucht- en ruimtevaart- en techniekplicht:
Stabiliteit bij hoge temperaturen + mechanische sterkte voor veeleisende componenten
Service bij hoge temperaturen:
Ni201 voor aanhoudende warmte; smeltpunt 1435-1446°C
Mechanische basislijn:
Gegloeid ≥462 MPa, ≥35% verlenging, 90-120 HB
Diameter en lengte:
Op maat, per tekening
Dikte:
8.908 g/cm³
Curie -temperatuur:
358°C
Certificering:
ISO9001 & SGS certified; EN 10204 3.1 MTC supplied
Traceerbaarheid:
Volledige traceerbaarheid van warmte/batch met fabriekstestcertificaat
Levering vermogen:
500 ton per maand
Markeren:

Pure nikkelstaven voor de lucht- en ruimtevaart

,

Metalen staven van hoogwaardig nikkel

,

Reine nikkelstaven van technische kwaliteit

Productbeschrijving
ISO9001 & SGS gecertificeerd. Sinds 2002. 12.000 m2 fabriek. Topklasse bars, ruimtevaart & engineering. 7-15 dagen levering.
Reine nikkelstaven van lucht- en ruimtevaartkwaliteit met hoge stabiliteit

Aerospace- en engineeringcomponenten werken waar temperatuur, spanning en certificering elkaar ontmoeten: een materiaal moet zijn eigenschappen behouden onder warmte, machine voorspelbaar,en komen met documentatie die de inspectie accepteertVoor deze combinatie worden zuivere nikkelstaven van DLX geleverd ­ smeltpunt 1435­1446°C voor hoge temperatuurstabiliteit,met een reksterkte van niet meer dan 462 MPa en een verlenging van ≥ 35% voor bewerkte en gevormde onderdelen, en vier soorten (N4, N6, Ni200, Ni201) om de zuiverheid en de kosten af te stemmen.de productie verloopt op een ISO9001- en SGS-geverifieerde lijn met alleen nikkelNi201 dient bij langdurige hoge temperatuurdiensten; N6 en Ni200 zijn bedoeld voor algemene technische en corrosiediensten.

Pure Nickel BarGrootte en specificaties
Parameter Beschikbaarheid Notities
Diameter Per teken op maat Populaire diameters op voorraad
Lange Per teken op maat Geen standaard catalogusbereik
Rechtheid Per tekening Bevestigd bij de herziening van de tekening
Oppervlakte Per tekening met een breedte van niet meer dan 50 mm
Tolerantie Per tekening Vergrendeld voor productie
Belangrijkste punten
  • Hoogtemperatuurstabiliteit: smeltpunt 1435-1446°C voor veeleisende thermische omstandigheden.
  • Mechanische sterkte √ gegalveerde trekkracht ≥ 462 MPa met ≥ 35% verlenging voor bewerkte en gevormde onderdelen.
  • Vier kwaliteiten op één orde: N4/N6/Ni200/Ni201: zuiverheid en kosten per toepassing.
  • EN 10204 3.1 MTC met warmte-traceerbaarheid
  • Per tekening, met in voorraad diameters voor snelle verzending.
Pure Nickel Bar DetailsTechnische diepduik
1Aerospace & Engineering materiaal selectie

De selectie in de lucht- en ruimtevaart en de techniek volgt de dienstomvang.Wanneer mechanische sterkte en vormbaarheid moeten worden gecombineerdDe N4 (NP1) voldoet aan de strengste zuiverheidsvereisten, terwijl de N6 en de Ni200 de algemene technische en corrosiewerkzaamheden bestrijken.

Ingenieursvereiste Aanbevolen kwaliteit
Duurzame hoge temperatuurdienst Ni201
Strengste zuiverheidsvereisten N4 (NP1)
Algemene technische en corrosiewerkzaamheden N6 (NP2) / Ni200
2. Afmetingsbeheersing Bevestigd door tekening

De diameter, lengte, rechte vorm en oppervlakte worden vóór de productie bevestigd op basis van uw tekening en de toleranties worden bij die controle vastgelegd.

Parameter Waarde Tolerantie
Diameter Per tekening Per tekening
Lange Per tekening Per tekening
Rechtheid Per tekening Per tekening
Afwerking van het oppervlak Per tekening Per tekening
3. Mechanische basislijn

De gegrilde basislijn is gedocumenteerd per warmte: ≥462 MPa treksterkte, ≥35% verlenging en 90-120 HB hardheid.ductiliteit voor verwerking.

Eigenschappen (gekoeld) Waarde
Treksterkte ≥ 462 MPa
Verlenging ≥ 35%
Hardheid 90-120 HB
4Temperatuuropties

Geroosterd is de standaardtemperatuur voor het vormen en bewerken; koudbewerkte temperaten bieden een hogere sterkte voor structurele onderdelen.Specificeer de beoogde sterkte of hardheid op de tekening en de temperatuur wordt dienovereenkomstig ingesteld.

Temperatuur Typisch gebruik Notitie
geallieerd (standaard) Bewerkingen voor de vorming, bewerking en algemene technische dienst 90-120 HB, ≥ 35% verlenging
koudbewerkte Structuuronderdelen waarvoor een hogere sterkte vereist is Waarden per tekening specificeer de streefsterkte
Klasse & Prijsgids
Graad Ni Inhoud Beste toepassing Referentieprijs (FOB, USD/kg)
N4 (NP1) ≥ 99,9% Vacuümelektronica 420 tot en met 480
Ni201 ≥ 99,0% Hoogtemperatuur 350 tot en met 390
Ni200 ≥ 99,2% Batterijen, chemische stoffen 340 tot en met 380
N6 (NP2) ≥ 99,5% Industriële corrosie 300 tot en met 340

Indicatieve FOB China referentieprijzen voor staven; definitieve offerte per kwaliteit, maat, hoeveelheid en temperament.

Chemische samenstelling
Element (wt%) N4 N6 Ni201 Ni200
Ni+Co 99.9 99.5
Ni ≥ 99.0 ≥ 99.2
C ≤ 0.01 ≤ 0.10 ≤ 0.02 ≤ 0.15
C. ≤ 0.015 ≤ 0.10 ≤ 0.25 ≤ 0.25
- Jawel. ≤ 0.03 ≤ 0.10 ≤ 0.35 ≤ 0.35
Deeltjes ≤ 0.002 ≤ 0.05 ≤ 0.35 ≤ 0.35
Fe ≤ 0.04 ≤ 0.10 ≤ 0.40 ≤ 0.40
S ≤ 0.001 ≤ 0.005 ≤ 0.01 ≤ 0.01
P ≤ 0.001 ≤ 0.002
Mg ≤ 0.01 ≤ 0.10

Bron: DLX productcatalogus. N4/N6 per GB-systeem; Ni200/Ni201 per ASTM-systeem.

Fysieke en mechanische eigenschappen
Vastgoed Waarde
Dichtheid 80,908 g/cm3
Smeltpunt 1435-1446°C
Curie-temperatuur 358°C
Schermodul ~ 76 GPa
Resistiviteit (20°C) 00,096 μΩ·m
Thermische geleidbaarheid (Ni200) 70.2 W/m·K
Tensile sterkte (gekoeld) ≥ 462 MPa
Verlenging (gekoeld) ≥ 35%
Hardheid (gekoeld) 90-120 HB
Productspecificatie
Specificatie Detail
Formulier Ronde balk (op maat)
Graden N4 (NP1), N6 (NP2), Ni200, Ni201
Diameter Per tekening; populaire diameters op voorraad
Lange Per tekening
Oppervlakte Per tekening
MOQ 10 kg
Verpakking Gepakte rechte staven, houten uitvoerdozen
Certificering EN 10204 3.1 MTC, ISO9001, SGS

De minimale bestelling van 10 kg voor staven omvat de opstelling van de tekeningen en de verdeling van de warmte, zodat de toleranties per tekeningen kunnen worden vergrendeld; draad- en bandproducten zijn verkrijgbaar met een MOQ van 5 kg.

Kwaliteitsborging

De kwaliteitscontrole voor staven volgt de vorm, niet een generieke checklist:

  • Inkomende: ruwe nikkel geverifieerd per warmte vóór verwerking.
  • Tijdens het proces: diameter, lengte en rechtheid worden gecontroleerd met kalibreerbare instrumenten; het oppervlak wordt langs de gehele lengte gecontroleerd.
  • Finale test: trek- en hardheidstest met behulp van een warmteproef; chemische samenstelling wordt per warmte gecontroleerd.
  • Documentatie: EN 10204 3.1 MTC met warmtenummer, testresultaten en volledige traceerbaarheid.

Ni200/Ni201-staven worden vervaardigd en getest volgens ASTM B160; N4/N6 volgt GB/T 4435-2010.

Toepasselijke normen
Graad Standaard
Ni200 / Ni201 ASTM B160 (nikkelstaaf en -staaf)
N4 (NP1) / N6 (NP2) GB/T 4435-2010 (nikkelstaven en staven van nikkellegeringen)
Verpakking en levering

Rechte staven worden gebundeld en beschermd tegen schade tijdens het vervoer; langere lengtes worden vervoerd in exporthouten dozen, zeevriendelijk verpakt voor containervervoer.en de productietijd is 7-15 dagen na het tekenen en de kwaliteitsbevestigingElke bestelling wordt verzonden met de volledige uitvoerdocumentatie: verpakkingslijst, handelsfactuur en certificaat van de fabriek.

changzhou dlx alloy
Over Changzhou DLX Alloy Co., Ltd.

Ingenieursteams kopen zelden een staaf ∙ ze kopen een oplossing voor een serviceconditie.elke klasse van N4 tot en met Ni201 schepen met een gedocumenteerde samenstelling, mechanische eigenschappen en EN 10204 3.1 MTC, zodat selectie, kwalificatie en inspectie op dezelfde nummers plaatsvinden.En de technische discipline gebouwd over twee decennia nu draagt in elke ruimtevaart en engineering bestelling.

Veelgestelde vragen
Zijn deze staven geschikt voor lucht- en ruimtevaart- en technische toepassingen?

Ja zij combineren hoge temperatuurstabiliteit (smeltpunt 1435-1446°C), mechanische sterkte (≥ 462 MPa bij uitgloeiing) en volledige documentatie (EN 10204 3.1 MTC),De combinatie vereist een technische inspectie.

Welke kwaliteit voor langdurige hoge temperatuur?

Ni201 is de kwaliteit die geschikt is voor gebruik bij hoge temperaturen; N6 en Ni200 zijn geschikt voor algemene technische en corrosiewerkzaamheden, en N4 (NP1) voldoet aan de strengste zuiverheidsvereisten.

Wat zijn de mechanische eigenschappen?

Vergrendelde staven leveren een treksterkte van ten minste 462 MPa, een verlenging van ≥35% en een hardheid van 90-120 HB, gedocumenteerd per warmte.

Wat is de MOQ voor staven?

10 kg voor op maat gemaakte staven het minimum dekt de opstelling van de tekening en de warmteverdeling, zodat de toleranties per tekening kunnen worden vergrendeld. Andere zuivere nikkelvormen, zoals draad en strip, zijn verkrijgbaar bij 5 kg MOQ.

Welke certificaten worden verstrekt?

Elke levering bevat EN 10204 3.1 MTC met warmtenummer en batch-traceerbaarheid, ondersteund door ISO9001 en SGS-certificering.