| Merknaam: | DLX |
| Modelnummer: | Nickel 200 naadloze haarvaten |
| Betalingsvoorwaarden: | D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union |
Nikkel 200 naadloze capillairen worden gespecificeerd wanneer een vormoperatie geen naad kan verdragen — de gegloeide rekbaarheid van ≥35% rek is wat krappe bochten en spoelen mogelijk maakt. Geproduceerd als naadloos getrokken capillairen in UNS N02200 (≥99,2% Ni), met aangepaste buitendiameter/binnendiameter geometrie vergrendeld tegen uw tekening vóór productie. Elke bestelling wordt op onze eigen nikkel-only lijn geproduceerd, wordt per batch geïnspecteerd en verzonden met EN 10204 3.1 fabriekstestcertificaten van een ISO 9001 gecertificeerde faciliteit — 7-15 dagen levering, met 1.200 t/jr capaciteit achter elke batch.
Gevormde en gebogen capillairen beginnen met geometrie die waar blijft tijdens het buigen. Buitendiameter, binnendiameter en wanddikte worden strikt volgens de tekening geproduceerd; recht afgesneden lengtes met ontbraamde uiteinden zijn standaard, en langere runs kunnen worden opgerold waar de hantering dit toelaat. Toleranties worden vóór productie bevestigd en vergrendeld in het batchrecord, zodat de capillairen die u buigt overeenkomen met de tekening die u hebt goedgekeurd.
Een lasnaad is de eerste plek waar een bocht faalt. Naadloos getrokken capillairen buigen als één continue structuur — geen naad om te openen, te barsten of contaminatie op te vangen onder vormspanning — daarom specificeren vorm- en buigprogramma's naadloze constructie vanaf het begin.
De gegloeide (zachte) toestand houdt Nikkel 200 capillairen vormbaar voor bochten met krappe radii en spoelen die worden gebruikt in instrumentlijnen en proceslussen; werk-verharde temperen zijn beschikbaar per tekening waar stijfheid vereist is. Buigradii, terugslagtoeslag en minimale wandretentie worden bevestigd tegen uw tekening vóór productie.
Voor dunwandige capillairen volgt de barstdruk de Barlow-formule P = 2St/D, waarbij S de toelaatbare spanning is, t de wanddikte en D de buitendiameter. Met S = 100 MPa (aangenomen voor gegloeid nikkel, te bevestigen per ontwerpcode) en een 1,6 mm buitendiameter * 0,2 mm wand capillairen, P = 2 * 100 * 0,2 / 1,6 = 25 MPa (berekend, slechts indicatief).
Puur nikkel is bestand tegen caustische logen en omgevingen met fluorwaterstofzuur; corrosiegedrag is afhankelijk van de zuiverheid van de legering en de chemie van de dienst, dus specifieke media-compatibiliteit wordt bevestigd tegen de operationele omgeving vóór de definitieve legeringsselectie.
| Item | Detail |
|---|---|
| Managementsysteem | ISO 9001 gecertificeerd; SGS geauditeerd |
| Fabrieksdocumentatie | EN 10204 3.1 fabriekstestcertificaten, batchsamenstelling en dimensionale gegevens |
| Traceerbaarheid | Batchnummers gekoppeld aan de tekening van smelt tot verzending |
| Productnormen | ASTM B161 / B163 (Ni200); GB/T 2882-2023 |
| Legering | Ni-gehalte | Beste Toepassing | Referentieprijs (FOB, USD/kg) |
|---|---|---|---|
| N4 (NP1) | ≥99,9% | Vacuüm elektronica | 420-480 |
| Ni201 | ≥99,0% | Dienst bij hoge temperatuur | 350-390 |
| Ni200 | ≥99,2% | Batterij, chemisch | 340-380 |
| N6 (NP2) | ≥99,5% | Industriële corrosie | 300-340 |
De bovenstaande banden zijn indicatief voor standaard buismaatvoeringen. Precisie capillairen (aangepaste buitendiameter/binnendiameter/wanddikte, afgesneden lengtes) worden aangeboden per tekening — legering, geometrie, lengte en hoeveelheid bepalen de uiteindelijke prijs.
| Element (wt%) | N4 | N6 | Ni201 | Ni200 |
|---|---|---|---|---|
| Ni | — | — | ≥99,0 | ≥99,2 |
| Ni+Co | 99,9 | 99,5 | — | — |
| Cu | ≤0,015 | 0,1 | ≤0,25 | ≤0,25 |
| Si | ≤0,03 | 0,1 | ≤0,35 | ≤0,35 |
| Mn | ≤0,002 | 0,05 | ≤0,35 | ≤0,35 |
| C | ≤0,01 | 0,1 | ≤0,02 | ≤0,15 |
| Mg | ≤0,01 | 0,1 | — | — |
| S | ≤0,001 | 0,005 | ≤0,01 | ≤0,01 |
| P | ≤0,001 | 0,002 | — | — |
| Fe | ≤0,04 | 0,1 | ≤0,4 | ≤0,4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dichtheid | 8,908 g/cm³ |
| Smeltpunt | 1435-1446 °C |
| Curietemperatuur | 358 °C |
| Treksterkte | ≥462 MPa (gegloeid) |
| Rek | ≥35% (gegloeid) |
| Hardheid | 90-120 HB |
| Elektrische Weerstand | 0,096 μΩ·m (20 °C) |
| Thermische Geleiding (Ni200) | 70,2 W/m·K |
| Item | Detail |
|---|---|
| Buitendiameter | Aangepast per tekening |
| Binnendiameter | Aangepast per tekening |
| Wanddikte | Aangepast per tekening |
| Afgesneden Lengte | Aangepast per tekening (recht afgesneden, ontbraamd) |
| Tolerantie | Per tekening, vergrendeld in batchrecord |
| Conditie | Standaard gegloeid (zacht); werk-verhard per tekening |
| Oppervlak | Helder getrokken, schoon, braamvrije uiteinden |
| Toepasselijke Normen | ASTM B161 / B163; GB/T 2882-2023 |
![]()
![]()
Kwaliteitscontrole op nikkel capillairen begint vóór het trekken: de samenstelling van de grondstof wordt geverifieerd tegen UNS N02200, vervolgens wordt elke batch gemeten op buitendiameter/binnendiameter/wanddikte, gecontroleerd op oppervlakte- en eindconditie, en beoordeeld op rechtheid van afgesneden lengtes. Batchrecords koppelen elke bestelling terug naar de smelt, en EN 10204 3.1 fabriekstestcertificaten worden bij elke zending geleverd.
![]()
Voor vorm- en buigprogramma's worden capillairen geleverd in gestrekte bundels of spoelen zoals gespecificeerd, beschermd met eindkappen en vochtbarrière, en verpakt in export houten kisten. Documentatie — fabriekstestcertificaten, batchrecords en paklijsten — vergezelt elke bestelling, met een standaard levertijd van 7-15 dagen vanaf de goedgekeurde tekening.
![]()
Schaal is een kwaliteitsargument in de productie van capillairen: dezelfde nikkel-only lijn die sinds 2002 draait, bedient wereldwijd instrument-, proces- en energieklanten, en trekt capillairen tot per-tekening toleranties over 12.000 m² vloeroppervlak met een nominale capaciteit van 1.200 t/jr. ISO 9001 certificering en SGS audits houden het proces consistent, en elke batch wordt verzonden met EN 10204 3.1 fabriekstestcertificaten — zodat een kleine capillairbestelling dezelfde gedocumenteerde discipline krijgt als een volle container.
Standaard gegloeid (zacht), met een rek van ≥35% voor krappe bochten en spoelen; werk-verharde temperen zijn beschikbaar per tekening waar stijfheid nodig is.
Ja. Het is naadloos getrokken uit massieve buismateriaal, zonder lasnaad over de lengte.
10 kg voor standaard legeringen; monster- en proefhoeveelheden kunnen per verzoek worden besproken.
ISO 9001 gecertificeerde faciliteit, SGS geauditeerd; EN 10204 3.1 fabriekstestcertificaten, batchsamenstelling en dimensionale gegevens bij elke zending.
7-15 dagen vanaf goedgekeurde tekening en bestelling.