| Merknaam: | DLX |
| Modelnummer: | ni200 zuiver Nikkel |
| MOQ: | 2 kg |
| Prijs: | $20-$300/kg |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union, |
| Leveringscapaciteit: | 500 ton per maand |
Pure nikkel NP2 is een hoog zuiverheids nikkelproduct met een zuiverheid van meer dan 99,6%.
| Graad | Ni+Co | C. | - Jawel. | Deeltjes | C | Mg | S | P | Fe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N4/201 | 99.9 | ≤ 0.015 | ≤ 0.03 | ≤ 0.002 | ≤ 0.01 | ≤ 0.01 | ≤ 0.001 | ≤ 0.001 | ≤ 0.04 |
| N6/200 | 99.5 | 0.1 | 0.1 | 0.05 | 0.1 | 0.1 | 0.005 | 0.002 | 0.1 |
Draad: 0,025 tot 8,0 mm.
| Vastgoed | Waarde |
|---|---|
| Dichtheid | 80,89 g/cm3 |
| Specifieke warmte | 0.109 (456 J/kg°C) |
| Elektrische weerstand | 0.096×10−6 ohm.m |
| Smeltepunt | 1435-1446°C |
| Warmtegeleidbaarheid | 70.2 W/m-K |
| Gemiddelde Coeff-thermische uitbreiding | 13.3 × 10−6 m/m°C |
| Vastgoed | Nikkel 200 |
|---|---|
| Treksterkte | 462 Mpa |
| Kracht van de opbrengst | 148 Mpa |
| Verlenging | 47% |
| Formulier | Standaard |
|---|---|
| Bar | ASTM B160 |
| Vervaardiging | ASTM B564 |
| Pijp | ASTM B161/B163/B725/B751 |
| Plaat/strook | AMS B162 |
| Draad | ASTM B166 |
Wij zijn altijd klaar om u te bedienen via e-mail, telefoon, fax, Skype, Whatsapp of mobiele telefoon.
Maandag-zaterdag: 8:30AM-16:00PM (Beijing tijd, GMT+08.00). We hebben openbare feestdagen in de periode van 1 mei-3, 1 oktober-7 en Chinees Nieuwjaar. Voor meer informatie, zie onze vakantie kennisgeving.Stuur ons een e-mail voor dringende behoeften.
Ja, we kunnen een gratis monster leveren voor testen. De koper moet alle verzendkosten dragen.
T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram, Paypal.
De levertijd voor monsters is meestal 7 dagen na betaling bevestiging. Normale bestellingen duurt 10-30 dagen afhankelijk van de hoeveelheid. We streven er altijd naar om hoogwaardige producten zo snel mogelijk te leveren.
Ja, vermeld uw eisen in uw RFQ en bestelling.