| Merknaam: | DLX |
| Modelnummer: | ni200 zuiver Nikkel |
| MOQ: | 2 kg |
| Prijs: | $20-$300/kg |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 500 ton per maand |
![]()
Commercieel gesmeed zuiver nikkel ( UNS N02200) , een kwaliteit van zuiver nikkel bevat 99,2% nikkel, heeft uitstekende mechanische eigenschappen,
magnetische eigenschappen, hoge thermische, elektrische geleidbaarheid en uitstekende weerstand tegen veel corrosieve omgevingen.
Zuiver nikkel is bruikbaar in elke omgeving onder 600°F(315°C).
Het heeft een hoge weerstand tegen neutrale en alkalische zoutoplossingen.
Zuiver nikkel heeft ook lage corrosiesnelheden in neutraal en gedestilleerd water.
De toepassingen van zuiver nikkel omvatten apparatuur voor voedselverwerking, magnetostrictieve apparaten en
oplaadbare batterijen, computers, mobiele telefoons, elektrisch gereedschap, camcorders enzovoort.![]()
| Kwaliteit | Chemische Samenstelling(%) | ||||||||
| Ni+Co | Cu | Si | Mn | C | Mg | S | P | Fe | |
| N4/201 | 99,9 | ≤0,015 | ≤0,03 | ≤0,002 | ≤0,01 | ≤0,01 | ≤0,001 | ≤0,001 | ≤0,04 |
| N6/200 | 99,5 | 0,1 | 0,1 | 0,05 | 0,1 | 0,1 | 0,005 | 0,002 | 0,1 |
Draad: 0,025 tot 8,0 mm.
Fysische Gegevens
| Dichtheid | 8,89 g/cm³ |
| Soortelijke warmte | 0,109 (456 J/kg.°C) |
| Elektrische weerstand | 0,096×10-6 ohm.m |
| Smeltpunt | 1435-1446°C |
| Thermische geleidbaarheid | 70,2 W/m-K |
| Gemiddelde thermische uitzettingscoëfficiënt | 13,3×10-6 m/m.°C |
Typische mechanische eigenschappen
| Mechanische eigenschappen | Nikkel 200 |
| Treksterkte | 462 MPa |
| Vloeigrens | 148 MPa |
| Rek | 47% |
Onze Productiestandaard
| Staf | Smeedwerk | Pijp | Plaat/Strip | Draad | |
| ASTM | ASTM B160 | ASTM B564 | ASTM B161/B163/B725/B751 | AMS B162 |
ASTM B166 |