| Merknaam: | DLX |
| Modelnummer: | zuivere nikkelstaaf |
| MOQ: | 10KG |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 500 ton per maand |
Inkoopteams kunnen zelden een materiaal valideren voor de eerste echte bestelling ∙ Datasheets worden vertrouwd, en een mismatch wordt pas ontdekt nadat de batch is mislukt.Proefgebaseerde aankoopwijzigingen dieHet is de bedoeling dat de in de eerste plaats gebruikte methode wordt gebruikt voor het bepalen van de kwaliteit van het N6 en het Ni200.het monster wordt in rekening gebracht, maar wordt terugbetaald bij uw eerste bestelling van 50 kg+. Op maat gemaakte staven beginnen bij een MOQ van 10 kg met toleranties die per tekening zijn vergrendeld, en elke levering draagt EN 10204 3.1 MTC. Het materiaal dat u verifieert is het materiaal dat u schaalt.
| Parameter | Beschikbaarheid | Notities |
|---|---|---|
| Diameter | Per teken op maat | Populaire diameters op voorraad |
| Lange | Per teken op maat | Geen standaard catalogusbereik |
| Rechtheid | Per tekening | Bevestigd bij de herziening van de tekening |
| Oppervlakte | Per tekening | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Tolerantie | Per tekening | Vergrendeld voor productie |
Een monster is alleen de moeite waard om te sturen als het de vragen beantwoordt die ertoe doen.een las- of brazeproef uitvoeren als het samenvoegen deel uitmaakt van uw proces, zet een coupon voor corrosiecontroles in uw serviceomgeving en vergelijk het molencertificaat met de onderstaande chemische en mechanische tabellen.
| Verificatiestap | Wat te bevestigen |
|---|---|
| Bewerkingsproef | Snijgedrag bij 90-120 HB gegrilde hardheid |
| Deelnemen aan de rechtszaak | Weld- of legeringsrespons indien gebruikt bij montage |
| Corrosiecoupons | Prestaties in uw serviceomgeving |
| Certificaatcontrole | Samenstelling en eigenschappen tegenover EN 10204 3.1 MTC |
Diameter, lengte, rechte lijn en oppervlak worden vóór de productie bevestigd aan de hand van uw tekening en de toleranties worden bij die controle vastgesteld.De tekening die bij de proefopdracht wordt verstuurd, bepaalt vanaf dag één de productiestandaard.
| Parameter | Waarde | Tolerantie |
|---|---|---|
| Diameter | Per tekening | Per tekening |
| Lange | Per tekening | Per tekening |
| Rechtheid | Per tekening | Per tekening |
| Afwerking van het oppervlak | Per tekening | Per tekening |
De cijfers op het gegevensblad zijn de cijfers op het monster: ≥ 462 MPa treksterkte, ≥ 35% verlenging en 90-120 HB hardheid in de geglote toestand, met een dichtheid van 8.908 g/cm3 en een smeltpunt van 1435-1446°CVerifieer ze één keer, en schaal dan met vertrouwen.
| Eigenschappen (gekoeld) | Waarde |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 462 MPa |
| Verlenging | ≥ 35% |
| Hardheid | 90-120 HB |
| Dichtheid | 80,908 g/cm3 |
| Smeltpunt | 1435-1446°C |
Ni201 is de hoogste zuiverheid optie voor vacuüm-elektronica dienst. Ni201 dient voor hogere temperatuur toepassingen.Ni200 omvat batterijen en chemische dienstenDe N6 (NP2) is het werkpaard voor de industriële corrosie en de meest economische optie een redelijk beginpunt voor de meeste eerste proeven.
| Graad | Beste toepassing | Voorstel voor een proef |
|---|---|---|
| N4 (NP1) | Vacuümelektronica | Wanneer zuiverheid de prioriteit is |
| Ni201 | Hoogtemperatuur | Wanneer de temperatuur overheerst |
| Ni200 | Batterijen, chemische stoffen | Wanneer de chemische verplichting overheerst |
| N6 (NP2) | Industriële corrosie | Aanbevolen eerste proef ¢ beste waarde |
| Graad | Ni Inhoud | Beste toepassing | Referentieprijs (FOB, USD/kg) |
|---|---|---|---|
| N4 (NP1) | ≥ 99,9% | Vacuümelektronica | 420 tot en met 480 |
| Ni201 | ≥ 99,0% | Hoogtemperatuur | 350 tot en met 390 |
| Ni200 | ≥ 99,2% | Batterijen, chemische stoffen | 340 tot en met 380 |
| N6 (NP2) | ≥ 99,5% | Industriële corrosie | 300 tot en met 340 |
Indicatieve FOB China referentieprijzen voor staven; definitieve offerte per kwaliteit, maat, hoeveelheid en temperament.
| Element (wt%) | N4 | N6 | Ni201 | Ni200 |
|---|---|---|---|---|
| Ni+Co | 99.9 | 99.5 | — | — |
| Ni | — | — | ≥ 99.0 | ≥ 99.2 |
| C | ≤ 0.01 | ≤ 0.10 | ≤ 0.02 | ≤ 0.15 |
| C. | ≤ 0.015 | ≤ 0.10 | ≤ 0.25 | ≤ 0.25 |
| - Jawel. | ≤ 0.03 | ≤ 0.10 | ≤ 0.35 | ≤ 0.35 |
| Deeltjes | ≤ 0.002 | ≤ 0.05 | ≤ 0.35 | ≤ 0.35 |
| Fe | ≤ 0.04 | ≤ 0.10 | ≤ 0.40 | ≤ 0.40 |
| S | ≤ 0.001 | ≤ 0.005 | ≤ 0.01 | ≤ 0.01 |
| P | ≤ 0.001 | ≤ 0.002 | — | — |
| Mg | ≤ 0.01 | ≤ 0.10 | — | — |
Bron: DLX productcatalogus. N4/N6 per GB-systeem; Ni200/Ni201 per ASTM-systeem.
| Vastgoed | Waarde |
|---|---|
| Dichtheid | 80,908 g/cm3 |
| Smeltpunt | 1435-1446°C |
| Curie-temperatuur | 358°C |
| Schermodul | ~ 76 GPa |
| Resistiviteit (20°C) | 00,096 μΩ·m |
| Thermische geleidbaarheid (Ni200) | 70.2 W/m·K |
| Tensile sterkte (gekoeld) | ≥ 462 MPa |
| Verlenging (gekoeld) | ≥ 35% |
| Hardheid (gekoeld) | 90-120 HB |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Formulier | Ronde balk (op maat) |
| Graden | N4 (NP1), N6 (NP2), Ni200, Ni201 |
| Diameter | Per tekening; populaire diameters op voorraad |
| Lange | Per tekening |
| Oppervlakte | Per tekening |
| MOQ | 10 kg |
| Verpakking | Gepakte rechte staven, houten uitvoerdozen |
| Certificering | EN 10204 3.1 MTC, ISO9001, SGS |
De minimale bestelling van 10 kg voor staven omvat de opstelling van de tekeningen en de verdeling van de warmte, zodat de toleranties per tekeningen kunnen worden vergrendeld; draad- en bandproducten zijn verkrijgbaar met een MOQ van 5 kg.
De kwaliteitscontrole voor staven volgt de vorm, niet een generieke checklist:
Ni200/Ni201-staven worden vervaardigd en getest volgens ASTM B160; N4/N6 volgt GB/T 4435-2010.
| Graad | Standaard |
|---|---|
| Ni200 / Ni201 | ASTM B160 (nikkelstaaf en -staaf) |
| N4 (NP1) / N6 (NP2) | GB/T 4435-2010 (nikkelstaven en staven van nikkellegeringen) |
De rechte staven worden gebundeld en beschermd tegen schade tijdens het vervoer; de langere staven worden in houten exportdozen verpakt voor containervervoer.Monsters en voorraaddiameter kunnen snel worden verzondenElke bestelling wordt verzonden met de volledige uitvoerdocumentatie: verpakkingslijst, handelsfactuur en certificaat van de fabriek.
Changzhou DLX Alloy Co., Ltd. bouwde haar klantbeleid op een eenvoudig idee: een koper moet een materiaal kunnen verifiëren voordat hij een volume vastlegt.5 kg monsterprogramma en de 10 kg bar MOQ bestaan niet als marketinglijnenIn het kader van het onderzoek van de nieuwe methode voor de verwerking van nikkel is de Commissie van oordeel dat de verwerking van nikkellegeringen in de Gemeenschap een belangrijke rol speelt in de verbetering van de kwaliteit van de produktie van nikkel.En de lage barrière toegang die het vandaag biedt komt van dat lange productie record: DLX kan het zich veroorloven om kopers eerst te laten testen omdat het materiaal presteert.
Voor N4 en Ni201 wordt het monster in rekening gebracht en wordt de vergoeding terugbetaald bij uw eerste bestelling van meer dan 50 kg.
Vier controles worden aanbevolen: een bewerkingsproef, een verbindingsproef, een corrosiecoupon in uw serviceomgeving,en een vergelijking van het molencertificaat met de gepubliceerde samenstelling en eigenschappen.
10 kg voor op maat gemaakte staven het minimum dekt de opstelling van de tekening en de warmteverdeling, zodat de toleranties per tekening kunnen worden vergrendeld. Andere zuivere nikkelvormen, zoals draad en strip, zijn verkrijgbaar bij 5 kg MOQ.
N6 (NP2) is de meest zuinige optie en een verstandig uitgangspunt voor de meeste industriële toepassingen; kies voor N4, Ni201 of Ni200 wanneer zuiverheid, temperatuur of chemische belasting de beslissende factor zijn.
Elke levering bevat EN 10204 3.1 MTC met warmtenummer en batch-traceerbaarheid, ondersteund door ISO9001 en SGS-certificering.