logo
player background
live avator

5s
Total
0
Today
0
Total
0
Today
0
  • What would you like to know?
    Company Advantages Sample Service Certificates Logistics Service
Online Chat WhatsApp Inquiry
Auto
resolution switching...
Submission successful!

details van de producten

Created with Pixso. Thuis Created with Pixso. Producten Created with Pixso.
Zuiver Nikkelmetaal
Created with Pixso.

Elektronische zuivere nikkelstaven met een gelijkwaardige zuiverheid

Elektronische zuivere nikkelstaven met een gelijkwaardige zuiverheid

Merknaam: DLX
Modelnummer: zuivere nikkelstaaf
MOQ: 10KG
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Leveringscapaciteit: 500 ton per maand
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst:
China, Jiangsu
Certificering:
Ce,Rohs
Productvorm:
Ronde staaf van zuiver nikkel, aangepaste diameter en lengte volgens tekening
Cijfers beschikbaar:
N4 (NP1), N6 (NP2), Ni200, Ni201
Zuiverheidsniveaus:
N4 ≥99,9% tot N6 ≥99,5% (GB); Ni201 ≥99,0%, Ni200 ≥99,2% (ASTM)
Elektronica plicht:
Vacuümelektronica (N4); batterij- en connectorcomponenten (Ni200)
Resistiviteit (20°C):
0,096 μΩ·m
Dikte:
8.908 g/cm³
Curie -temperatuur:
358°C
Certificering:
ISO9001 & SGS certified; EN 10204 3.1 MTC supplied
Levering vermogen:
500 ton per maand
Markeren:

pure nikkelstaven voor elektronica

,

metalen staven van nikkel van hoge zuiverheid

,

nikkelstaven met garantie

Productbeschrijving
ISO9001 & SGS Gecertificeerd | Sinds 2002 | 12.000 m² Fabriek | Bars van Elektronische Kwaliteit | 7-15 Dagen Levering
Pure Nikkelstaven van Elektronische Kwaliteit met Consistente Zuiverheid

Elektronicafabricage bestraft inconsistentie: een verschuiving in onzuiverheidsniveau tussen smelt kan het elektrische gedrag van een apparaat veranderen, en een batch die een inspectie doorstaat, kan de volgende keer falen. Pure nikkelstaven voor elektronica worden daarom gekozen op drie punten — zuiverheid, geleidbaarheid en traceerbaarheid. DLX levert vier kwaliteiten met gedocumenteerde zuiverheid van N4 (≥99,9%, vacuüm-elektronica) tot Ni200 (≥99,2%, batterijgebruik), een stabiele weerstandsbasislijn van 0,096 μΩ·m bij 20°C, en EN 10204 3.1 MTC met warmte-traceerbaarheid op elke zending. Afmetingen worden bevestigd per tekening, de gegloeide mechanische basislijn wordt gedocumenteerd per warmte, en de productie draait op een ISO9001 en SGS geverifieerde nikkel-alleen lijn. Elektronica-kopers krijgen materiaal dat ze eenmalig kunnen kwalificeren en met vertrouwen opnieuw kunnen bestellen.

Pure Nickel Bars
Parameter Beschikbaarheid Opmerkingen
Diameter Op maat, per tekening Populaire diameters op voorraad
Lengte Op maat, per tekening Geen standaard catalogusbereik
Rechtheid Per tekening Bevestigd bij tekeningbeoordeling
Oppervlak Per tekening Getrokken, gebeitst of bewerkt zoals gespecificeerd
Tolerantie Per tekening Vastgezet voor productie
Belangrijkste Sterktes
  • N4 (NP1) ≥99,9% voor vacuüm-elektronica — de strengste zuiverheid op de lijn.
  • Stabiele weerstandsbasislijn van 0,096 μΩ·m bij 20°C — voorspelbaar elektrisch gedrag.
  • Consistente zuiverheid tussen smelt, met EN 10204 3.1 MTC traceerbaarheid.
  • Ni200 batterijgebruik en Ni201 hoge-temperatuur opties op één inkooporder.
  • Op maat gemaakte maten per tekening, met diameters op voorraad voor snelle verzending.
Technische Diepgaande Analyse
1. Toepassingsmapping voor Elektronica

Kwaliteitsselectie volgt het component, niet een standaard. N4 (NP1) dient voor vacuüm-elektronica waar de hoogste zuiverheid telt. Ni200 dekt batterij- en connectorcomponenten waar stabiele geleidbaarheid de vereiste is. Ni201 verlengt de servicetemperatuur voor zwaardere onderdelen, en N6 biedt een economische optie voor algemene elektronische hardware.

Elektronica Toepassing Aanbevolen Kwaliteit
Vacuüm-elektronica N4 (NP1)
Batterij & connector componenten Ni200
Elektronisch gebruik bij hogere temperaturen Ni201
Algemene elektronische hardware N6 (NP2)
2. Zuiverheid & Elektrische Eigenschappen

Voor elektronica zijn zuiverheid en elektrisch gedrag twee kanten van hetzelfde gegevensblad. De weerstand bedraagt 0,096 μΩ·m bij 20°C, en de Curie-temperatuur van 358°C markeert waar magnetisch gedrag verandert — relevant voor componenten die in die buurt werken. Zuiverheid wordt gedocumenteerd per warmte vanaf ≥99,9% (N4) naar beneden in de kwaliteitsladder, dus de geleidbaarheid waarop u ontwerpt, is de geleidbaarheid die u ontvangt.

Elektrische Eigenschap Waarde
Weerstand (20°C) 0,096 μΩ·m
Curie-temperatuur 358°C
Dichtheid 8,908 g/cm³
Thermische geleidbaarheid (Ni200) 70,2 W/m·K
3. Dimensionale Controle — Bevestigd door Tekening

Diameter, lengte, rechtheid en oppervlak worden bevestigd aan uw tekening vóór productie, en toleranties worden vastgezet bij die beoordeling — cruciaal wanneer staven worden bewerkt tot kleine precisiecomponenten.

Parameter Waarde Tolerantie
Diameter Per tekening Per tekening
Lengte Per tekening Per tekening
Rechtheid Per tekening Per tekening
Oppervlakteafwerking Per tekening Per tekening
4. Mechanische Basislijn

Elektronica componenten worden vaak uit staafmateriaal bewerkt, dus mechanische consistentie is net zo belangrijk als zuiverheid. Gegloeide staven leveren ≥462 MPa treksterkte, ≥35% rek en 90-120 HB hardheid — gedocumenteerd per warmte, dus het bewerkingsgedrag blijft voorspelbaar van bestelling tot bestelling.

Eigenschap (gegloeid) Waarde
Treksterkte ≥462 MPa
Rek ≥35%
Hardheid 90-120 HB
5. Temper Opties

Gegloeid is de standaard temper voor componenten die worden bewerkt of gevormd; koudvervormde tempers bieden hogere sterkte voor structurele onderdelen. Specificeer de doelsterkte of hardheid op de tekening en de temper wordt dienovereenkomstig ingesteld.

Temper Typisch Gebruik Opmerking
Gegloeid (standaard) Bewerking, vormgeving, algemeen elektronisch gebruik 90-120 HB, ≥35% rek
Koudvervormd Structurele onderdelen die hogere sterkte vereisen Waarden per tekening — specificeer doelsterkte
Pure Nickel Bar Details
Kwaliteit & Prijs Gids
Kwaliteit Ni Inhoud Beste Toepassing Referentieprijs (FOB, USD/kg)
N4 (NP1) ≥99,9% Vacuüm-elektronica 420-480
Ni201 ≥99,0% Gebruik bij hoge temperaturen 350-390
Ni200 ≥99,2% Batterij, chemisch 340-380
N6 (NP2) ≥99,5% Industriële corrosie 300-340

Indicatieve FOB China referentieprijzen voor staven; definitieve offerte per kwaliteit, maat, hoeveelheid en temper.

Pure Nickel Bar  Comparison
Chemische Samenstelling
Element (wt%) N4 N6 Ni201 Ni200
Ni+Co 99,9 99,5
Ni ≥99,0 ≥99,2
C ≤0,01 ≤0,10 ≤0,02 ≤0,15
Cu ≤0,015 ≤0,10 ≤0,25 ≤0,25
Si ≤0,03 ≤0,10 ≤0,35 ≤0,35
Mn ≤0,002 ≤0,05 ≤0,35 ≤0,35
Fe ≤0,04 ≤0,10 ≤0,40 ≤0,40
S ≤0,001 ≤0,005 ≤0,01 ≤0,01
P ≤0,001 ≤0,002
Mg ≤0,01 ≤0,10

Bron: DLX productcatalogus. N4/N6 volgens GB-systeem; Ni200/Ni201 volgens ASTM-systeem.

Pure Nickel Bar Process
Fysische & Mechanische Eigenschappen
Eigenschap Waarde
Dichtheid 8,908 g/cm³
Smeltpunt 1435-1446°C
Curie-temperatuur 358°C
Schuifmodulus ~76 GPa
Weerstand (20°C) 0,096 μΩ·m
Thermische geleidbaarheid (Ni200) 70,2 W/m·K
Treksterkte (gegloeid) ≥462 MPa
Rek (gegloeid) ≥35%
Hardheid (gegloeid) 90-120 HB
Pure Nickel Bar testing
Productspecificatie
Specificatie Detail
Vorm Ronde staaf (op maat)
Kwaliteiten N4 (NP1), N6 (NP2), Ni200, Ni201
Diameter Per tekening; populaire diameters op voorraad
Lengte Per tekening
Oppervlak Per tekening
MOQ 10 kg
Verpakking Gebundelde rechte staven, export houten kisten
Certificering EN 10204 3.1 MTC, ISO9001, SGS

De minimum bestelling van 10 kg voor staven dekt de instelling van de tekening en de warmtetoewijzing, zodat toleranties per tekening kunnen worden vastgezet; draad- en strip-producten zijn verkrijgbaar met een MOQ van 5 kg.

Pure Nickel Bar OEM
Kwaliteitsborging

Kwaliteitscontrole voor staven volgt de vorm, niet een generieke checklist:

  • Binnenkomend: ruw nikkel geverifieerd per warmte vóór verwerking.
  • In-proces: diameter, lengte en rechtheid gecontroleerd met gekalibreerde instrumenten; oppervlak geïnspecteerd over de volledige lengte.
  • Eindcontrole: trek- en hardheidstesten bemonsterd per warmte; chemische samenstelling geverifieerd per warmte.
  • Documentatie: EN 10204 3.1 MTC met warmtenummer, testresultaten en volledige traceerbaarheid.

Ni200/Ni201 staven worden vervaardigd en getest volgens ASTM B160; N4/N6 volgen GB/T 4435-2010. Testmethoden en acceptatiecriteria volgen de tekeningsspecificatie en toepasselijke normen.

Toepasselijke Normen
Kwaliteit Norm
Ni200 / Ni201 ASTM B160 (Nickel Rod and Bar)
N4 (NP1) / N6 (NP2) GB/T 4435-2010 (Nickel and Nickel Alloy Bars)
Verpakking & Levering

Rechte staven worden gebundeld en beschermd tegen transportschade; langere lengtes worden vervoerd in export houten kisten, zeewaardig verpakt voor containerverzending. Diameters op voorraad kunnen snel worden verzonden, en de productietijd is 7-15 dagen na bevestiging van tekening en kwaliteit. Elke bestelling wordt verzonden met de volledige exportdocumentatieset: paklijst, handelsfactuur en fabriekstestcertificaat.

Over Changzhou DLX Alloy Co., Ltd.

Changzhou DLX Alloy Co., Ltd. begon in 2002 met weerstandslegeringen — materialen die zich in elektronische verwarmings- en detectieapparaten bevinden — en die vroege focus vormde hoe het bedrijf denkt over zuiverheid en consistentie. Vandaag de dag draagt dezelfde discipline voort in pure nikkelstaven voor elektronica: elke warmte wordt gevolgd, elke levering draagt EN 10204 3.1 MTC mee, en de nikkel-alleen fabriek van 12.000 m² houdt de productielijn vrij van kruisbesmetting met legeringen. Voor elektronica-kopers, waar een fractie van een procent onzuiverheid het gedrag van een apparaat kan veranderen, is die achtergrond het verschil tussen een leverancier en een materiaalpartner.

changzhou dlx alloy
Welke zuiverheidsniveaus zijn beschikbaar?

Vier gedocumenteerde kwaliteiten: N4 (NP1) ≥99,9% voor vacuüm-elektronica, N6 (NP2) ≥99,5%, Ni201 ≥99,0% en Ni200 ≥99,2% volgens de respectievelijke GB- en ASTM-systemen.

Wat zijn de elektrische eigenschappen?

De weerstand is 0,096 μΩ·m bij 20°C, met een Curie-temperatuur van 358°C en een thermische geleidbaarheid van 70,2 W/m·K voor Ni200.

Welke kwaliteit voor vacuüm-elektronica?

N4 (NP1) is de hoogste zuiverheidskwaliteit met ≥99,9%, gespecificeerd voor vacuüm-elektronica gebruik.

Wat is de MOQ voor staven?

10 kg voor staven op maat — het minimum dekt de instelling van de tekening en de warmtetoewijzing, zodat toleranties per tekening kunnen worden vastgezet. Andere pure nikkelvormen, zoals draad en strip, zijn verkrijgbaar met een MOQ van 5 kg.

Welke certificaten worden verstrekt?

Elke levering bevat EN 10204 3.1 MTC met warmtenummer en batch traceerbaarheid, ondersteund door ISO9001 en SGS certificering. Staven voldoen aan ASTM B160 (Ni200/Ni201) en GB/T 4435-2010 (N4/N6).