| Merknaam: | DLX |
| Modelnummer: | zuivere nikkelstaaf |
| MOQ: | 10KG |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 500 ton per maand |
De industriële kopers kwalificeren een materiaal eenmaal en ordenen het vervolgens jarenlang opnieuw, waardoor batchconsistentie de stille kern vormt van elke aanbodbeslissing.herwerkingen en stilstand. voor die realiteit worden hoogwaardige zuivere nikkelstaven van DLX geproduceerd: productie op basis van thermische tracing op een lijn van 12.000 m2 alleen nikkel, EN 10204 3.1 MTC met volledige traceerbaarheid van elke zending,en een gegrilde basislijn van ≥ 462 MPa, ≥35% verlenging en 90-120 HB gedocumenteerd per warmte. Vier soorten N4, N6, Ni200, Ni201 zijn bedoeld voor industriële toepassingen, van chemische toepassingen tot hoge temperatuurtoepassingen.,de productie wordt uitgevoerd volgens ISO9001 met SGS-verificatie, en de levering bevat de volledige exportdocumentatie.
| Parameter | Beschikbaarheid | Notities |
|---|---|---|
| Diameter | Per teken op maat | Populaire diameters op voorraad |
| Lange | Per teken op maat | Geen standaard catalogusbereik |
| Rechtheid | Per tekening | Bevestigd bij de herziening van de tekening |
| Oppervlakte | Per tekening | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Tolerantie | Per tekening | Vergrendeld voor productie |
De DLX werkt op een lijn met alleen nikkel, test elke warmte op samenstelling en mechanische eigenschappen.en elke zending documenteren met EN 10204 3.1 MTC. Een koper die een keer een balk heeft gekwalificeerd, kan hetzelfde materiaal opnieuw bestellen, dezelfde kwaliteit, dezelfde temperament, dezelfde gedocumenteerde basislijn.
| Kwaliteitselement | Detail |
|---|---|
| Productiesysteem | ISO9001, SGS geverifieerd |
| Batchcontrole | Warmte-trace; herbestellingen overeenkomen met eerdere partijen |
| Documentatie | EN 10204 3.1 MTC met warmtecijfer en testresultaten |
| Faciliteit | 12,000 m2 enkel nikkellijn, in bedrijf sinds 2002 |
De zuivere nikkelstaven zijn bestemd voor industriële apparatuur waar samen corrosiebestendigheid, mechanische sterkte en geleidbaarheid vereist zijn: bewerkte onderdelen, verwerkingsapparatuur, structurele onderdelen,elektrische bevestigingsmiddelen en elektrische apparatuurDe keuze van de kwaliteit zorgt voor een evenwicht tussen N6 voor kosteneffectieve industriële dienstverlening, Ni200 voor chemische dienstverlening, Ni201 voor hogere temperatuurtoepassingen en N4 voor de strengste zuiverheidsvereisten.
| Industriële toepassing | Aanbevolen kwaliteit |
|---|---|
| Bewerkte onderdelen en structurele onderdelen | N6 (NP2) / Ni200 |
| Chemische en verwerkingsapparatuur | Ni200 |
| Toepassingen bij hogere temperaturen | Ni201 |
| Strengste zuiverheidsvereisten | N4 (NP1) |
De diameter, lengte, rechte lijn en oppervlakte worden vóór de productie bevestigd aan de hand van uw tekening.en de toleranties zijn bij die herziening vastgelegd, zodat industriële componenten die zijn gebouwd met staafmateriaal aan hun geschiktheidsvereisten voldoen..
| Parameter | Waarde | Tolerantie |
|---|---|---|
| Diameter | Per tekening | Per tekening |
| Lange | Per tekening | Per tekening |
| Rechtheid | Per tekening | Per tekening |
| Afwerking van het oppervlak | Per tekening | Per tekening |
Bewerkte en vervaardigde onderdelen zijn gebaseerd op een herhaalbare basis: treksterkte ≥ 462 MPa, verlenging ≥ 35% en hardheid 90-120 HB,gedocumenteerd per warmte zodat de fabricage voorspelbaar blijft van bestelling tot bestelling.
| Eigenschappen (gekoeld) | Waarde |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 462 MPa |
| Verlenging | ≥ 35% |
| Hardheid | 90-120 HB |
Geroosterd is de standaardtemperatuur voor het vormen en bewerken; koudbewerkte temperaten bieden een hogere sterkte voor structurele onderdelen.Specificeer de beoogde sterkte of hardheid op de tekening en de temperatuur wordt dienovereenkomstig ingesteld.
| Temperatuur | Typisch gebruik | Notitie |
|---|---|---|
| geallieerd (standaard) | Bewerkingen voor de vorming, bewerking, algemene industriële dienst | 90-120 HB, ≥ 35% verlenging |
| koudbewerkte | Structuuronderdelen waarvoor een hogere sterkte vereist is | Waarden per tekening specificeer de streefsterkte |
| Graad | Ni Inhoud | Beste toepassing | Referentieprijs (FOB, USD/kg) |
|---|---|---|---|
| N4 (NP1) | ≥ 99,9% | Vacuümelektronica | 420 tot en met 480 |
| Ni201 | ≥ 99,0% | Hoogtemperatuur | 350 tot en met 390 |
| Ni200 | ≥ 99,2% | Batterijen, chemische stoffen | 340 tot en met 380 |
| N6 (NP2) | ≥ 99,5% | Industriële corrosie | 300 tot en met 340 |
Indicatieve FOB China referentieprijzen voor staven; definitieve offerte per kwaliteit, maat, hoeveelheid en temperament.
| Element (wt%) | N4 | N6 | Ni201 | Ni200 |
|---|---|---|---|---|
| Ni+Co | 99.9 | 99.5 | — | — |
| Ni | — | — | ≥ 99.0 | ≥ 99.2 |
| C | ≤ 0.01 | ≤ 0.10 | ≤ 0.02 | ≤ 0.15 |
| C. | ≤ 0.015 | ≤ 0.10 | ≤ 0.25 | ≤ 0.25 |
| - Jawel. | ≤ 0.03 | ≤ 0.10 | ≤ 0.35 | ≤ 0.35 |
| Deeltjes | ≤ 0.002 | ≤ 0.05 | ≤ 0.35 | ≤ 0.35 |
| Fe | ≤ 0.04 | ≤ 0.10 | ≤ 0.40 | ≤ 0.40 |
| S | ≤ 0.001 | ≤ 0.005 | ≤ 0.01 | ≤ 0.01 |
| P | ≤ 0.001 | ≤ 0.002 | — | — |
| Mg | ≤ 0.01 | ≤ 0.10 | — | — |
Bron: DLX productcatalogus. N4/N6 per GB-systeem; Ni200/Ni201 per ASTM-systeem.
| Vastgoed | Waarde |
|---|---|
| Dichtheid | 80,908 g/cm3 |
| Smeltpunt | 1435-1446°C |
| Curie-temperatuur | 358°C |
| Schermodul | ~ 76 GPa |
| Resistiviteit (20°C) | 00,096 μΩ·m |
| Thermische geleidbaarheid (Ni200) | 70.2 W/m·K |
| Tensile sterkte (gekoeld) | ≥ 462 MPa |
| Verlenging (gekoeld) | ≥ 35% |
| Hardheid (gekoeld) | 90-120 HB |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Formulier | Ronde balk (op maat) |
| Graden | N4 (NP1), N6 (NP2), Ni200, Ni201 |
| Diameter | Per tekening; populaire diameters op voorraad |
| Lange | Per tekening |
| Oppervlakte | Per tekening |
| MOQ | 10 kg |
| Verpakking | Gepakte rechte staven, houten uitvoerdozen |
| Certificering | EN 10204 3.1 MTC, ISO9001, SGS |
De minimale bestelling van 10 kg voor staven omvat de opstelling van de tekeningen en de verdeling van de warmte, zodat de toleranties per tekeningen kunnen worden vergrendeld; draad- en bandproducten zijn verkrijgbaar met een MOQ van 5 kg.
De kwaliteitscontrole voor staven volgt de vorm, niet een generieke checklist:
Ni200/Ni201-staven worden vervaardigd en getest volgens ASTM B160; N4/N6 volgt GB/T 4435-2010.
| Graad | Standaard |
|---|---|
| Ni200 / Ni201 | ASTM B160 (nikkelstaaf en -staaf) |
| N4 (NP1) / N6 (NP2) | GB/T 4435-2010 (nikkelstaven en staven van nikkellegeringen) |
Rechte staven worden gebundeld en beschermd tegen schade tijdens het vervoer; langere lengtes worden vervoerd in exporthouten dozen, zeevriendelijk verpakt voor containervervoer.en de productietijd is 7-15 dagen na het tekenen en de kwaliteitsbevestigingElke bestelling wordt verzonden met de volledige uitvoerdocumentatie: verpakkingslijst, handelsfactuur en certificaat van de fabriek.
Changzhou DLX Alloy Co., Ltd. levert al sinds 2002 nikkellegeringen aan industriële kopers.000 m2 enkel-nikkel-installatie met warmtetrace-productie, elke levering is voorzien van EN 10204 3.1 MTC, en dezelfde discipline geldt, ongeacht of een koper een enkele balk of een container bestelt.Dat record is het verschil tussen een proefleverancier en een leverancier partner ze kunnen blijven kwalificeren.
Typische functies zijn bewerkte onderdelen, verwerkingsapparatuur, structurele onderdelen, bevestigingsmiddelen en elektrische hardware waar samen corrosiebestendigheid, sterkte en geleidbaarheid vereist zijn.
De productie verloopt volgens ISO9001 met SGS-verificatie; elke hitte wordt getest en elke zending draagt EN 10204 3.1 MTC met hittenummer en batchtraceerbaarheid.
De productie op basis van warmte-traceert de mechanische eigenschappen en de samenstelling per warmte, zodat herbestellingen overeenkomen met eerdere partijen geen herkwalificatie tussen bestellingen.
10 kg voor op maat gemaakte staven het minimum dekt de opstelling van de tekening en de warmteverdeling, zodat de toleranties per tekening kunnen worden vergrendeld. Andere zuivere nikkelvormen, zoals draad en strip, zijn verkrijgbaar bij 5 kg MOQ.
Elke levering bevat EN 10204 3.1 MTC met warmtenummer en batch-traceerbaarheid, ondersteund door ISO9001 en SGS-certificering.