| Merknaam: | DLX |
| Modelnummer: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| MOQ: | 2 kg |
| Prijs: | $20-$300/kg |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union, |
| Leveringscapaciteit: | 500 ton per maand |
Hot sale beste prijs hoge zuiverheid nikkel draad 0.025mm np2
| Kwaliteit | Ni+Co | Cu | Si | Mn | C | Mg | S | P | Fe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N4/201 | 99.9 | ≤0.015 | ≤0.03 | ≤0.002 | ≤0.01 | ≤0.01 | ≤0.001 | ≤0.001 | ≤0.04 |
| N6/200 | 99.5 | 0.1 | 0.1 | 0.05 | 0.1 | 0.1 | 0.005 | 0.002 | 0.1 |
Draad: 0.025 tot 8.0 mm
| Dichtheid | 8.89g/cm³ |
| Soortelijke warmte | 0.109 (456 J/kg.℃) |
| Elektrische weerstand | 0.096×10-6ohm.m |
| Smeltpunt | 1435-1446℃ |
| Thermische geleidbaarheid | 70.2 W/m-K |
| Gemiddelde thermische uitzettingscoëfficiënt | 13.3×10-6m/m.℃ |
| Mechanische eigenschappen | Nikkel 200 |
|---|---|
| Treksterkte | 462 Mpa |
| Vloeigrens | 148 Mpa |
| Rek | 47% |
| Stang | Smeedwerk | Pijp | Plaat/Strip | Draad |
|---|---|---|---|---|
| ASTM B160 | ASTM B564 | ASTM B161/B163/B725/B751 | AMS B162 | ASTM B166 |
Wij staan altijd voor u klaar via E-mail, Telefoon, Fax, Skype, Whatsapp of Mobiele telefoon.
Maandag-Zaterdag: 8:30-16:00 (Peking tijd, GMT+08.00). We hebben feestdagen tijdens 1-3 mei, 1-7 oktober en Chinees Nieuwjaar. Voor details, zie onze bijgewerkte vakantiemelding. Tijdens deze periodes, als u een vraag heeft, stuur ons dan een e-mail.
Ja, we kunnen een gratis monster leveren voor testen. De koper dient alle verzendkosten te dragen.
T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram, Paypal. We doen ons best om aan uw vraag te voldoen.
Normaal gesproken is de monstertijd 7 dagen na betalingsbevestiging. Normale bestelling is 10-30 dagen, afhankelijk van de bestelhoeveelheid. We streven er altijd naar om hoogwaardige producten zo snel mogelijk te leveren.
Ja, bevestig uw vereisten met uw RFQ en bestelling. Speciale verpakking voor individuele eisen kan ook op aanvraag verkrijgbaar zijn.