| Merknaam: | DLX |
| Modelnummer: | ni200 zuiver Nikkel |
| MOQ: | 2 kg |
| Prijs: | $20-$300/kg |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union, |
| Leveringscapaciteit: | 500 ton per maand |
DLX alloy, een toonaangevende fabrikant van nikkelproducten uit China, biedt hoogwaardigeZuivere Nikkel Draad 0.025mm, equivalent aan DKRNT NP2 0.025mm zuivere nikkel draad.
Veel gebruikt in veeleisende industrieën, waaronder:
NP2 zuiver nikkel biedt uitstekende vervormbaarheid en kan worden:
| Kwaliteit | Ni+Co | Cu | Si | Mn | C | Mg | S | P | Fe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N4/201 | 99,9 | ≤0.015 | ≤0.03 | ≤0.002 | ≤0.01 | ≤0.01 | ≤0.001 | ≤0.001 | ≤0.04 |
| N6/200 | 99,5 | 0,1 | 0,1 | 0,05 | 0,1 | 0,1 | 0,005 | 0,002 | 0,1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dichtheid | 8,89 g/cm³ |
| Soortelijke warmte | 0,109 (456 J/kg·℃) |
| Elektrische weerstand | 0,096×10-6 ohm·m |
| Smeltpunt | 1435-1446℃ |
| Thermische geleidbaarheid | 70,2 W/m·K |
| Gemiddelde thermische uitzettingscoëfficiënt | 13,3×10-6 m/m·℃ |
| Eigenschap | Nikkel 200 |
|---|---|
| Treksterkte | 462 MPa |
| Vloeigrens | 148 MPa |
| Rek | 47% |
| Productvorm | Standaard |
|---|---|
| Stang | ASTM B160 |
| Smeedstuk | ASTM B564 |
| Pijp | ASTM B161/B163/B725/B751 |
| Plaat/Strip | AMS B162 |
| Draad | ASTM B166 |