| Merknaam: | DLX |
| Modelnummer: | Puur nikkel |
| MOQ: | 2 kg |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 500 ton per maand |
Corrosiebestendige draad verdient zijn waarde in de details: de juiste legering, de juiste diameter, de juiste oppervlakte — en een materiaal dat zijn integriteit behoudt in industriële media. Deze zuivere nikkel draad wordt geproduceerd in NP2 (N6) met een Ni+Co gehalte van 99,5% of hoger, een legering geschikt voor industriële corrosietoepassingen. Met een smeltpunt van 1435-1446°C, biedt het zowel thermische als corrosiebestendigheid in één draad. Diameter leverbaar van 0,025 tot 10 mm per tekening, en elke batch wordt getest op samenstelling met EN 10204 3.1 documentatie beschikbaar bij verzending.
| Parameter | Waarde | Opmerking |
|---|---|---|
| Diameterbereik | 0,025-10 mm | microdraad vanaf 0,025 mm |
| Tolerantie | Per tekening / ASTM B164 | exacte waarden per tekening |
| Continue lengte | Per bestelling | afhankelijk van diameter |
| Hardheid | Zacht / hard / 1/2 hard | per tekening |
| Oppervlak | Schoon, oxidevrij | per tekening |
MOQ: 1 kg voor microdraad (≤0,05 mm); 5 kg voor standaard draad.
NP2 (N6) is geschikt voor industriële corrosietoepassingen. Het weerstandsprofiel van zuiver nikkel omvat alkalische en chloride omgevingen onder een breed scala aan omstandigheden, en het lage onzuiverheidsgehalte zorgt voor consistente corrosiegedrag. Werkelijke corrosiesnelheden zijn afhankelijk van medium, concentratie en temperatuur — DLX bevestigt legering en afwerking tegen de specifieke serviceomstandigheden in plaats van generieke snelheden te citeren.
| Legering | Ni+Co | Beste Toepassing |
|---|---|---|
| NP2 (N6) | 99,5% | Industriële corrosie |
| NP1 (N4) | 99,9% | Vacuüm elektronica |
| Ni200 | ≥99,2% | Batterij, chemisch |
| Ni201 | ≥99,0% | Hoge temperatuur service |
Smeltpunt van 1435-1446°C bepaalt de bovengrens van de serviceomgeving, met een curietemperatuur van 358°C en thermische geleidbaarheid van 70,2 W/m·K (Ni200). Deze ankers maken het mogelijk dat dezelfde draad thermische en corrosie taken uitvoert zonder een tweede materiaal kwalificatie.
Elektrische weerstand van 0,096 μΩ·m (20°C) plaatst zuiver nikkel als een goede geleider — de basis voor betrouwbaar elektrisch en thermisch gedrag in gebruik. Weerstand en massa per meter worden berekend per diameter op aanvraag.
Berekend voor ronde draad met weerstand 0,096 μΩ·m en dichtheid 8,908 g/cm³:
| Diameter | Weerstand per meter | Massa per meter | Opmerking |
|---|---|---|---|
| 0,1 mm | ≈12,2 Ω/m | ≈0,07 g/m | berekend |
| 1,0 mm | ≈0,12 Ω/m | ≈7,0 g/m | berekend |
| 2,0 mm | ≈0,031 Ω/m | ≈28,0 g/m | berekend |
Waarden berekend met gestelde aannames — alleen ter referentie.
| Legering | Ni Gehalte | Beste Toepassing | Referentieprijs (FOB, USD/kg) |
|---|---|---|---|
| N4 (NP1) | ≥99,9% | Vacuüm elektronica | 420-480 |
| Ni201 | ≥99,0% | Hoge temperatuur service | 350-390 |
| Ni200 | ≥99,2% | Batterij, chemisch | 340-380 |
| N6 (NP2) | ≥99,5% | Industriële corrosie | 300-340 |
Referentieprijzen zijn indicatieve FOB-bereiken per legering; definitieve offerte is afhankelijk van maat, hoeveelheid en leveringsvoorwaarden.
| Element (gew.%) | N4 | N6 | Ni201 | Ni200 |
|---|---|---|---|---|
| Ni+Co | 99,9 | 99,5 | — | — |
| Ni | — | — | ≥99,0 | ≥99,2 |
| C | ≤0,01 | ≤0,10 | ≤0,02 | ≤0,15 |
| Cu | ≤0,015 | ≤0,10 | ≤0,25 | ≤0,25 |
| Si | ≤0,03 | ≤0,10 | ≤0,35 | ≤0,35 |
| Mn | ≤0,002 | ≤0,05 | ≤0,35 | ≤0,35 |
| Fe | ≤0,04 | ≤0,10 | ≤0,40 | ≤0,40 |
| S | ≤0,001 | ≤0,005 | ≤0,01 | ≤0,01 |
| P | ≤0,001 | ≤0,002 | — | — |
| Mg | ≤0,01 | ≤0,10 | — | — |
Bron: DLX productcatalogus; per batch verificatie beschikbaar op aanvraag.
| Dichtheid | 8,908 g/cm³ |
| Smeltpunt | 1435-1446°C |
| Curietemperatuur | 358°C |
| Treksterkte (gegloeid) | ≥462 MPa |
| Rek (gegloeid) | ≥35% |
| Hardheid (gegloeid) | 90-120 HB |
| Schuifmodulus | ~76 GPa |
| Elektrische weerstand | 0,096 μΩ·m (20°C) |
| Thermische geleidbaarheid (Ni200) | 70,2 W/m·K |
| Vorm | Zuivere nikkel draad |
| Uitgelichte legering | NP2 (N6) |
| Diameter | 0,025-10 mm, per tekening |
| Hardheid | Zacht / hard / 1/2 hard per tekening |
| Oppervlak | Schoon, oxidevrij per tekening |
| Verpakking | Spoel met kartonnen doos, of spoel met polybag |
| Ni200 / Ni201 | ASTM B164 (Nikkel Staaf, Bar en Draad) |
| N4 (NP1) / N6 (NP2) | GB/T 21653 (Nikkel en Nikkel Legering Draad en Getrokken Draad Biljet) |
Draad wordt geleverd op spoelen met kartonnen dozen, of als spoelen met polybags, per bestelling. Levertijd: 7-15 dagen. Materiaalcertificaten en inspectiedocumenten vergezellen elke zending.
![]()
![]()
Changzhou DLX Alloy Co., Ltd. produceert nikellegeringen sinds 2002 in een fabriek van 12.000 m² met een capaciteit van 1.200 ton per jaar. Voor corrosiebestendige draad is de vraag altijd hetzelfde: welke legering voor welk medium? NP2 (N6) beantwoordt de industriële corrosieband, en onze ingenieurs bevestigen legering, diameter en hardheid tegen de werkelijke serviceomstandigheden — met per batch samenstellingstesten en EN 10204 3.1 documentatie achter elke levering.
A: NP2 (N6) is geschikt voor industriële corrosietoepassingen, met lage corrosiesnelheden in alkalische en chloride omgevingen. Werkelijke snelheden zijn afhankelijk van medium, concentratie en temperatuur — geef uw serviceomstandigheden op en wij bevestigen de legering en afwerking.
A: 1435-1446°C, met een curietemperatuur van 358°C en thermische geleidbaarheid van 70,2 W/m·K (Ni200).
A: 0,025-10 mm, met microdraad vanaf 0,025 mm. Diameter, tolerantie en continue lengte worden per tekening bevestigd.
A: 1 kg voor microdraad (≤0,05 mm), 5 kg voor standaard draad. Sample beleid: gratis 0,5 kg voor N6 / Ni200; N4 en Ni201 samples worden in rekening gebracht, restitueerbaar bij eerste bestellingen boven 50 kg.
A: N4 / N6 draad volgt GB/T 21653; Ni200 / Ni201 volgt ASTM B164. Productie is ISO9001 gecertificeerd met SGS inspectieondersteuning en EN 10204 3.1 documentatie.
![]()