| Merknaam: | DLX |
| Modelnummer: | HastelloyC22 |
| MOQ: | 10KG |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 500 ton per maand |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Soort legering | Hastelloy C22 |
| Chemische samenstelling | Ni, Mo, Cr, Fe, W |
| Dichtheid | 80,89 g/cm3 |
| Smeltepunt | 1370-1390°C |
| Treksterkte | 930 MPa (min) |
| Kracht van de opbrengst | 350 MPa (min) |
| Verlenging | 40% (min) |
| Corrosiebestendigheid | Uitstekend in zure/alkaliese omgevingen |
| Hardheid | 200 HB |
| Warmtegeleidbaarheid | 10.6 W/m*K |