logo
player background
live avator

5s
Total
0
Today
0
Total
0
Today
0
  • What would you like to know?
    Company Advantages Sample Service Certificates Logistics Service
Online Chat WhatsApp Inquiry
Auto
resolution switching...
Submission successful!

details van de producten

Created with Pixso. Thuis Created with Pixso. Producten Created with Pixso.
CuNilegering
Created with Pixso.

Hard / zacht CuNi-legering 23%Ni Cu/Ni Uitstekende weerstand 0.12μΩ.m20.C Tcr 50 X10-6/C

Hard / zacht CuNi-legering 23%Ni Cu/Ni Uitstekende weerstand 0.12μΩ.m20.C Tcr 50 X10-6/C

Merknaam: DLX
Modelnummer: CuNilegering
Betalingsvoorwaarden: L/C, T/T, Western Union
Leveringscapaciteit: 500 ton per maand
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst:
China Jiangsu
Certificering:
CE,ROHS
Levering vermogen:
500 ton per maand
Markeren:

zachte CuNi-legering

,

Uitstekende weerstand

,

Hard CuNi-legering

Productbeschrijving
Hard / Soft CuNi Legering Draad 23% Ni Cu/Ni Uitstekende Weerstand 0.12 µΩ.m²⁰.C Tcr 50 X10⁻⁶/C

ISO9001 & SGS Gecertificeerd | Opgericht in 2002 | 12.000 m² Fabriek | 0.08–7.5mm | 3–7 Dagen Verzending

CuNi legering draad van Changzhou DLX Alloy Co., Ltd. — met 23% nikkelgehalte — levert uitstekende en stabiele elektrische weerstand van 0.12 µΩ·m bij 20°C, gecombineerd met een lage temperatuurcoëfficiënt van weerstand (TCR) van 50*10⁻⁶/°C. Verkrijgbaar in zowel harde als zachte toestand om te voldoen aan uw vormings- en elektrische prestatievereisten. Onze CuNi23 draad wordt vervaardigd door middel van precisiesmelten, meerfasig koudtrekken en gloeien onder gecontroleerde atmosfeer voor een uniforme diameter, consistente weerstand en betrouwbare thermo-elektrische prestaties. Veel gebruikt in precisieweerstanden, verwarmingskabels, thermische overstroomrelais, laagohmige stroomonderbrekers en componenten voor elektrische apparaten. Volledige EN 10204 3.1 MTC traceerbaarheid op elke spoel.

Hard / zacht CuNi-legering 23%Ni Cu/Ni Uitstekende weerstand 0.12μΩ.m20.C Tcr 50 X10-6/C
Eigenschap Waarde
Nominale Samenstelling Cu balans, Ni 23%
Weerstand bij 20°C 0.12 µΩ·m
TCR (20–600°C) 50 * 10⁻⁶ /°C
Treksterkte ≥350 MPa
Smeltpunt ~1150°C
Dichtheid ~8.9 g/cm³
EMK vs Koper (0–100°C) −34 µV/°C
Max Werktemperatuur 300°C
Harde vs Zachte Toestand — Kies Uw Conditie
Karakteristiek Harde Toestand (Koud Getrokken) Zachte Toestand (Gloeid)
Treksterkte Hoger — tot ~550 MPa Lager — ~350 MPa minimum
Rek Lager — typisch 1–5% Hoger — ≥25%
Weerstand Stabiel — 0.12 µΩ·m Stabiel — 0.12 µΩ·m (weerstand onafhankelijk van toestand)
Vormbaarheid Beperkt — geschikt voor rechte secties, minimale buiging Uitstekend — geschikt voor wikkelen, oprollen, complexe vormgeving
Het Beste Voor Rechte verwarmingselementen, stijve weerstandsaansluitingen, structurele toepassingen waar stijfheid nodig is Gewikkelde verwarmingskabels, gewikkelde weerstanden, wikkelingen van thermische overstroomrelais, toepassingen die nabewerking vereisen
Hard of zacht?Harde toestand biedt hogere mechanische sterkte en stijfheid — ideaal voor zelfdragende elementen. Zachte toestand biedt maximale vormbaarheid voor wikkel- en oprolprocessen. Elektrische weerstand is consistent in beide condities. Niet zeker? Vertel ons uw vormproces — wij adviseren binnen 24 uur.
Waarom CuNi23 — Toepassingsvoordelen
Voordeel Hoe CuNi23 Levert Voordeel t.o.v. Alternatieven
Stabiele weerstand Koper-nikkel vaste oplossingslegering — weerstand is inherent aan de samenstelling, niet afhankelijk van koudvervorming of warmtebehandeling In tegenstelling tot puur nikkel of NiCr-legeringen waarbij de weerstand varieert met de verwerkingsgeschiedenis, behoudt CuNi23 een consistente 0.12 µΩ·m in zowel harde als zachte condities
Lage TCR — minimale weerstandsdrift met temperatuur TCR van 50*10⁻⁶/°C betekent dat de weerstand slechts ~0.5% verandert per 100°C temperatuurverandering Pure metalen (Cu: ~4000, Ni: ~6000) driften 80–120* meer met temperatuur. Uw precisieweerstand of relais blijft gekalibreerd over het bedrijfstemperatuurbereik
Uitstekende corrosiebestendigheid 23% nikkelgehalte biedt goede weerstand tegen oxidatie, vocht en vele chemische omgevingen Gaat langer mee dan blank koper en koper-gecoate draden in vochtige, licht corrosieve of verhoogde temperatuuromgevingen — geen beschermende coating nodig voor de meeste toepassingen
Goede verwerkbaarheid & lasbaarheid Ductiele vaste oplossingslegering — gemakkelijk koud getrokken tot fijne diameters, gemakkelijk gesoldeerd en gelast Vereenvoudigt uw productie: geen speciale verbindingsmethoden, geen broze intermetallische zorgen, standaard soldeer- en weerstandslasprocessen van toepassing
Lage thermische EMK vs specifieke legeringen −34 µV/°C vs koper betekent voorspelbaar thermo-elektrisch gedrag Cruciaal voor precisieweerstand- en relais-toepassingen waar onbedoelde thermo-koppels tussen draad en koperen terminals meetfouten kunnen introduceren
Hard / zacht CuNi-legering 23%Ni Cu/Ni Uitstekende weerstand 0.12μΩ.m20.C Tcr 50 X10-6/C
Industrie Toepassing Waarom CuNi23
Elektrische Apparaten Wikkelingen van thermische overstroomrelais, verwarmingselementen van laagohmige stroomonderbrekers Stabiele 0.12 µΩ·m weerstand + lage TCR zorgt voor consistente uitschakelkarakteristieken over het temperatuurbereik
Weerstanden & Potentiometers Precisie draadgewonden weerstanden, shuntweerstanden, potentiometerwikkelingen Weerstand onafhankelijk van toestand — uw weerstandswaarde blijft stabiel ongeacht het vormproces
Verwarmingskabels Elektrische verwarmingskabels, traceerverwarming, vloerverwarmingssystemen Corrosiebestendig — geen degradatie van de beschermende mantel die de levensduur van het verwarmingselement aantast
Automotive Sensorweerstanden, actuator verwarmingswikkelingen, shuntweerstanden voor batterijbeheersystemen Kan temperatuurschommelingen onder de motorkap aan zonder weerstandsdrift — TCR laag genoeg dat omgevingstemperatuurveranderingen de circuitkalibratie niet beïnvloeden
Industriële Besturingen Motoroverstroombeveiliging, stroomsensoren, instrumentatieweerstanden Voorspelbare prestaties gedurende 20+ jaar levensduur in industriële omgevingen
Belangrijkste Kenmerken & Voordelen
  • Dubbele toestand beschikbaar — hard & zacht van één leverancier— Bestel harde toestand voor zelfdragende stijve elementen, zachte toestand voor wikkelen en oprollen. Zelfde legering, zelfde weerstand, zelfde traceerbaarheid — verschillende mechanische conditie om aan uw proces te voldoen. Geen noodzaak om twee verschillende leveranciers te kwalificeren.
  • Weerstand onafhankelijk van toestand— In tegenstelling tot koudvervormde pure metalen waarbij de weerstand verschuift met koudvervorming, behoudt CuNi23 een stabiele 0.12 µΩ·m in zowel harde als zachte condities. Uw elektrische ontwerp blijft geldig, ongeacht de leveringsconditie van de draad.
  • Lage TCR — stabiliteit waar het ertoe doet— 50*10⁻⁶/°C betekent minimale weerstandsverandering met temperatuur. Uw precisieweerstand of relaiswikkeling behoudt gekalibreerde prestaties van koude start tot volledige bedrijfstemperatuur.
  • Precisie diameter: 0.08–7.5 mm— Meerfasig koudtrekken met inline diametercontrole. Consistente doorsnede betekent consistente weerstand per meter — cruciaal wanneer elke ohm telt in uw ontwerp.
  • Goede corrosiebestendigheid zonder coating— Het 23% nikkelgehalte biedt inherente weerstand tegen oxidatie en vocht. Geen plating of coating nodig voor de meeste toepassingen — vereenvoudigt uw toeleveringsketen en productieproces.
  • Volledige traceerbaarheid — van smelt tot spoel— Elke spoel traceerbaar naar origineel smeltnummer. EN 10204 3.1 MTC met chemische samenstelling en mechanische eigenschappen inbegrepen als standaard. Wanneer uw klant materiaalcertificaten auditeert, is de documentatieketen compleet.
Waarom Kiezen voor DLX Alloy?

Changzhou DLX Alloy Co., Ltd. werd opgericht in 2002 met één focus: nikkelgebaseerde speciale legeringen — inclusief de volledige CuNi legeringsfamilie van CuNi1 tot CuNi44. We trekken niet alleen draad; we smelten, smeden, walsen en trekken onder één dak met metallurgische controle bij elke stap.

  • 12.000 m² toegewijde faciliteit— geïntegreerd smelten, smeden, walsen, meerfasig trekken, gloeien onder gecontroleerde atmosfeer en testen. Draad geproduceerd onder één dak van ingot tot afgewerkte spoel.
  • Volledig CuNi legeringsbereik— productie-ervaring van 1% tot 44% nikkel. Wanneer u vandaag CuNi23 nodig heeft en morgen CuNi44 of Manganin, kunnen we leveren vanuit één gekwalificeerde bron.
  • 0.08–7.5 mm diameterbereik— van fijne draad voor precisieweerstanden tot zware draad voor industriële verwarmingselementen. Eén leverancier voor uw volledige diametervereiste.
  • 1.200 ton jaarlijkse capaciteit— geautomatiseerde treklijnen met inline monitoring die consistente diameter en consistente weerstand van spoel tot spoel, batch tot batch garanderen.
  • ISO9001 kwaliteitsmanagementmet multi-point traceerbaarheid; SGS-geaccrediteerd met BV en TÜV externe inspectie beschikbaar.
Chemische Samenstelling — CuNi23
Bron: DLX Alloy productcatalogus. EN 10204 3.1 MTC met volledige samenstelling inbegrepen bij elke zending.
Element Ni Cu Mn Fe
Specificatie 23.0 Balans 0.5–1.0 ≤0.5
Hard / zacht CuNi-legering 23%Ni Cu/Ni Uitstekende weerstand 0.12μΩ.m20.C Tcr 50 X10-6/C

Hard / zacht CuNi-legering 23%Ni Cu/Ni Uitstekende weerstand 0.12μΩ.m20.C Tcr 50 X10-6/C

Draaddiameter 0.08–7.5 mm (volgens DLX CuNi catalogus Draadbereik)
Legering CuNi23 (NC030 equivalent)
Toestand Hard (koud getrokken) of zacht (gegloeid) — specificeren bij bestelling
Weerstand bij 20°C 0.12 µΩ·m — stabiel in zowel harde als zachte condities
TCR (20–600°C) 50 * 10⁻⁶ /°C
Oppervlakteafwerking Helder, oxide (volgens klantvereiste)
Verpakking Gewikkeld op plastic of houten rollen; vacuüm verzegeld met droogmiddel
Testen OES chemische analyse, weerstandsmeting, TCR verificatie, treksterkte, diameterinspectie, oppervlaktekwaliteit
Kwaliteitsborging
Fase Test / Inspectie Standaard
Smelten / ingot OES chemische analyse, Ni & Cu gehalte verificatie Intern / GB/T
Warmwalsen / staaf Oppervlakte-inspectie, diametercontrole Interne proces specificatie
Koudtrekken Inline diameterbewaking bij elke pas, verificatie van tussenliggende gloeien ± tolerantie per diameter
Na warmtebehandeling Trektest, rekverificatie (zachte toestand) Per order specificatie
Laatste spoel Weerstandsmeting, TCR verificatie, wervelstroom (indien gespecificeerd), visuele & dimensionale audit Per order specificatie
Documentatie EN 10204 3.1 MTC, weerstands- & TCR testrapporten, conformiteitscertificaat ISO9001

Externe inspectie door SGS, BV, of TÜV beschikbaar op aanvraag. Alle zendingen volledig gedocumenteerd en traceerbaar naar smeltnummer.

Verpakking & Levering
Spoel Types Plastic rollen (D55–D400) of houten rollen volgens klant specificatie
Verpakking Vacuüm verzegeld met droogmiddel, individueel verpakt; bulkorders op houten pallets
Spoel Label Legering (CuNi23), smeltnummer, diameter, toestand, weerstandswaarde, nettogewicht, DLX traceerbaarheidscode
MOQ 5 kg per diameter voor fijne draad (≤0.5mm); 30 kg per diameter voor standaardmaten; proefhoeveelheden ondersteund
Levertijd 3–7 dagen voor voorraadartikelen; 15–25 dagen voor aangepaste productieorders
Verzending Luchtvracht (DHL, FedEx), zeevracht (FCL/LCL), of door de klant aangewezen expediteur
Betaling T/T, L/C op zicht
Veelgestelde Vragen
Hard of zacht — welke toestand moet ik bestellen?

Harde toestand (koud getrokken): hogere treksterkte en stijfheid, ideaal voor zelfdragende rechte verwarmingselementen, stijve weerstandsaansluitingen en toepassingen waar de draad zijn vorm moet behouden. Zachte toestand (gegloeid): maximale vormbaarheid en ductiliteit, ideaal voor wikkelen, oprollen en toepassingen die nabewerking vereisen. De weerstand is hetzelfde — 0.12 µΩ·m — in beide condities. Niet zeker? Beschrijf uw vormproces en wij adviseren binnen 24 uur.

Wat is de weerstandstolerantie — varieert deze tussen spoelen?

Onze standaard weerstandstolerantie is ±5% van nominaal (0.12 µΩ·m ± 0.006). Voor precisietoepassingen die een kleinere tolerantie vereisen, kunnen we leveren tot ±3% of beter. Elke spoel wordt individueel gemeten en voorzien van zijn werkelijke weerstandswaarde. Consistent van spoel tot spoel, batch tot batch.

Hoe verhoudt CuNi23 zich tot CuNi44 (Constantan) voor weerstandstoepassingen?

CuNi23 heeft een lagere weerstand (0.12 vs 0.49 µΩ·m voor CuNi44) en een lager nikkelgehalte (23% vs 44%). CuNi23 heeft de voorkeur wanneer lagere weerstandswaarden nodig zijn in dezelfde draaddikte, of wanneer lagere materiaalkosten een prioriteit zijn. CuNi44 heeft de voorkeur voor toepassingen met hoge weerstand en thermo-koppeldraad. We kunnen beide leveren voor uw evaluatie.

Kunt u een proefspoel leveren voor weerstands- en TCR-verificatie?

Ja. Proefhoeveelheden zijn beschikbaar voor alle diameters en toestanden. We moedigen kopers aan die voor het eerst kopen aan om de weerstand, TCR en mechanische prestaties in hun specifieke toepassing te verifiëren voordat ze zich committeren aan productievolumes.

Is CuNi23 geschikt voor solderen en lassen?

Ja. CuNi23 is gemakkelijk soldeerbaar met standaard tin-lood of loodvrije soldeer met geschikte flux. Weerstandslassen en solderen zijn ook geschikt. Geen speciale oppervlaktevoorbereiding nodig buiten standaard reiniging. We kunnen leveren met een heldere oppervlakteafwerking, klaar voor verbindingsbewerkingen.

Hard / zacht CuNi-legering 23%Ni Cu/Ni Uitstekende weerstand 0.12μΩ.m20.C Tcr 50 X10-6/C