| Merknaam: | DLX |
| Modelnummer: | Inconel legering |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union, |
| Leveringscapaciteit: | 500 ton per maand |
| Lage temperatuurbestendigheid | Tot -253°C |
| Legeringen | Inconel legeringen |
| Vloeigrens | 310 MPa |
| Oppervlakteafwerking | Massieve oplossing + Zuur wit |
| Merk nr. | Legeringen 625 NS3306 NO6625 2.4856 |
| Rek | 30% |
| Standaard | ASTM, ASME |
| Smeltbereik | 1332-1380 °C |
| Soortelijke warmte | 444 J/kg-°C |
| Soortelijke warmtecapaciteit | 0,431 J/g-°C |
| Productnaam | Inconel legering |
| Inhoud van het pakket | 1 rol Inconel legering draad |
| Afmetingen van het pakket | 10 x 10 x 10 inch |
| Gewicht van het pakket | 5 lbs |
| Verzendmethode | UPS Ground |
| Verzendkosten | $20,00 |
| Levertijd | 3-5 werkdagen |