| Merknaam: | DLX |
| Modelnummer: | Inconel 600 |
| MOQ: | 5 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 500 ton per maand |
ISO9001 & SGS Gecertificeerd | Opgericht in 2002 | Fabriek van 12.000 m² | Aangepaste NPS & Schedule | Levering binnen 3–7 dagen
Naadloze Inconel buizen van Changzhou DLX Alloy Co., Ltd. worden vervaardigd via het doorboord-en-wals- of extrusieproces, gevolgd door koudtrekken en precisie warmtebehandeling — wat zorgt voor de drukintegriteit, corrosiebestendigheid en dimensionale nauwkeurigheid die vereist zijn voor hogedruk-, hogetemperatuur leidingsystemen in de chemische verwerking, offshore olie & gas, en energieopwekking industrieën. Wij leveren 7 Inconel kwaliteiten in naadloze buisvorm volgens ASTM B167, B444 en B829 normen, met volledige EN 10204 3.1 MTC traceerbaarheid en hydrostatische of NDT-testen op elke bestelling.
| Kwaliteit | Belangrijkste Eigenschappen | Typische Toepassingen | Industrieën |
|---|---|---|---|
| Inconel 600 | Oxidatie- en carburatiebestendigheid tot 1095°C; immuun voor chloride SCC; uitstekende mechanische stabiliteit bij hoge temperaturen | Leidingen voor chemische processen, ovencomponenten, warmtebehandelingsapparatuur, ethyleenproductie | Chemisch, Warmtebehandeling, Petrochemisch |
| Inconel 601 | Superieure oxidatiebestendigheid tot 1180°C; zwavel- en carburatiebestendigheid; stabiel tijdens thermische cycli | Stralingsbuizen, ethyleen pyrolyse leidingen, componenten van verbrandingssystemen | Petrochemisch, Thermische Verwerking, Energie |
| Inconel 625 | Hoge sterkte + uitstekende put- en spleetcorrosiebestendigheid; zeewater, H₂S en zuur service | Offshore topside leidingen, subsea jumpers, leidingen voor chemische reactoren, procesleidingen voor zure service | Olie & Gas, Chemisch, Maritiem |
| Inconel 690 | Uitzonderlijke weerstand tegen salpeterzuur en caustic bij hoge temperaturen; lage kobalt variant beschikbaar voor nucleair | Leidingen voor nucleaire stoomgeneratoren, procesleidingen voor salpeterzuur, verwerking van nucleair afval | Nucleair, Chemisch |
| Inconel 718 | Precipitatieduurzaam; uitzonderlijke sterkte van cryogeen tot 700°C; vermoeiingsbestendig | Hogedruk luchtvaart leidingen, cryogene leidingen, materiaal voor hogesterkte bevestigingsmiddelen | Luchtvaart, Olie & Gas, Cryogenica |
| Inconel X750 | Leeftijdsverstevigbaar; hoge breuksterkte en relaxatiebestendigheid bij verhoogde temperaturen | Leidingscomponenten voor gasturbines, brandstofleidingen voor raketmotoren, interne componenten van kernreactoren | Luchtvaart, Nucleair, Energie |
| Inconel 617 | Uitzonderlijke kruipbreuksterkte boven 980°C; carburatie- en oxidatiebestendig | Leidingen voor gasturbine verbranding, procesleidingen voor industriële ovens, hervormers voor hoge temperaturen | Luchtvaart, Energie, Warmtebehandeling |
Niet zeker welke kwaliteit? Geef uw bedrijfstemperatuur, druk en medium op — ons technische team adviseert de optimale kwaliteit en schedule binnen 24 uur.
Changzhou DLX Alloy Co., Ltd. werd opgericht in 2002 met één focus: nikkelgebaseerde speciale legeringen. Wij zijn geen algemene pijpdistributeur — onze doorboord-, koudtrek- en warmtebehandelingsprocessen zijn ontworpen rond de productie van nikellegeringen.
Bron: DLX Alloy productcatalogus. EN 10204 3.1 MTC met volledige samenstelling inbegrepen bij elke zending.
| Artikel | Inconel 600 | Inconel 601 | Inconel 617 | Inconel 625 | Inconel 690 | Inconel 718 | Inconel X750 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| C | ≤0.15 | ≤0.1 | 0.05–0.15 | ≤0.1 | ≤0.05 | ≤0.08 | ≤0.08 |
| Mn | ≤1 | ≤1.5 | ≤1 | ≤0.5 | ≤0.5 | ≤0.35 | ≤1 |
| Fe | 6–10 | Bal. | ≤3 | ≤5.0 | 7–11 | Bal. | 5–9 |
| P | ≤0.015 | ≤0.02 | ≤0.015 | ≤0.015 | — | ≤0.015 | — |
| S | ≤0.015 | ≤0.015 | ≤0.015 | ≤0.015 | ≤0.015 | ≤0.015 | ≤0.01 |
| Si | ≤0.5 | ≤0.5 | ≤1 | ≤0.5 | ≤0.5 | ≤0.35 | ≤0.5 |
| Cu | ≤0.5 | ≤1 | ≤0.5 | ≤0.5 | ≤0.5 | ≤0.3 | ≤0.5 |
| Ni | ≥72 | 58–63 | ≥44.5 | ≥58 | ≥58 | 50–55 | ≥70 |
| Co | — | — | 10–15 | ≤1.0 | — | ≤1 | ≤1 |
| Al | — | 1–1.7 | 0.8–1.5 | ≤0.4 | — | 0.2–0.8 | 0.4–1 |
| Ti | — | — | ≤0.6 | ≤0.4 | — | 0.65–1.15 | 2.25–2.75 |
| Cr | 14–17 | 21–25 | 20–24 | 20.0–23.0 | 27–31 | 17–21 | 14–17 |
| Nb+Ta | — | — | — | 3.15–4.15 | — | 4.75–5.5 | 0.7–1.2 |
| Mo | — | — | 8–10 | 8.0–10.0 | — | 2.8–3.3 | — |
| B | — | — | ≤0.006 | — | — | ≤0.006 | — |
| Kwaliteit | Treksterkte (MPa) | Vloeigrens (MPa) | Rek (%) |
|---|---|---|---|
| Inconel 600 | ≥550 | ≥240 | ≥30 |
| Inconel 601 | ≥550 | ≥210 | ≥30 |
| Inconel 617 | ≥655 | ≥240 | ≥35 |
| Inconel 625 | ≥827 | ≥414 | ≥30 |
| Inconel 690 | ≥586 | ≥240 | ≥30 |
| Inconel 718 | ≥1275 | ≥1034 | ≥12 |
| Inconel X750 | ≥965 | ≥620 | ≥20 |
Opmerking: Inconel 718 en X750 waarden zijn voor verouderde toestand. Oplossingsgegloeide waarden beschikbaar op aanvraag.
| Buis Type | Naadloos (geboord uit massieve billet) |
| Maatbereik | Aangepaste NPS & wand schedule per specificatie |
| Lengte | Standaard of op maat gesneden per bestelling |
| Oppervlakteafwerking | Helder gegloeid, gebeitst, gepolijst |
| Toepasselijke Normen | ASTM B167, B444, B829; ASME SB-167, SB-444 |
| Eindvoorbereiding | Glad einde, afgeschuind voor lassen (per bestelling) |
| Testen | Hydrostatisch, wervelstroom, ultrasoon (UT), radiografisch (RT), PMI |
| Fase | Test / Inspectie | Standaard |
|---|---|---|
| Billet inkomend | PMI verificatie, OES chemische analyse | ASTM / ASME |
| Doorboring / extrusie | Temperatuurbewaking, reductieverhouding controle | In-house proces specificatie |
| Koud trekken | OD & wanddikte meting, oppervlakte-inspectie | In-line ± tolerantie |
| Na warmtebehandeling | Trektest, hardheidstest, afvlak-/flaretest (per bestelling) | ASTM B829 |
| Eind (NDT) | Hydrostatisch, ultrasoon / wervelstroom, visueel & dimensionaal | Per bestelspecificatie |
| Documentatie | EN 10204 3.1 MTC, NDT-rapporten, conformiteitscertificaat | ISO9001 |
Externe inspectie doorSGS, BV of TÜV beschikbaar op aanvraag.
| Eindbescherming Buis | Plastic eindkappen of afschermingsbeschermers aan beide uiteinden |
| Verpakking | Verpakt in anticorrosiepapier, gebundeld met stalen banden; zeewaardige houten kisten voor export |
| Identificatie | Elke buis gemarkeerd met kwaliteit, warmtenummer, NPS * schedule, en DLX traceerbaarheidscode |
| MOQ | Onderhandelbaar per kwaliteit en specificatie; proefhoeveelheden ondersteund |
| Levertijd | 3–7 dagen voor voorraadartikelen; 20–35 dagen voor aangepaste productiebestellingen |
| Verzending | Luchtvracht (DHL, FedEx), zeevracht (FCL/LCL), of door de klant aangewezen expediteur |
| Betaling | T/T, L/C op zicht |
Buis wordt gespecificeerd door exacte buitendiameter en wanddikte — gebruikelijk in warmtewisselaars en instrumentatie. Pijp wordt gespecificeerd door nominale pijpmaat (NPS) en wand schedule — gebruikelijk in procesleidingsystemen. DLX produceert beide. Specificeer NPS en schedule voor pijp; OD en wanddikte voor buis.
Ja. DLX specialiseert zich in aangepaste pijpproductie. Dien uw vereiste NPS, wand schedule (of minimale wanddikte), lengte en kwaliteit in — wij produceren volgens uw specificatie.
Ja. Hydrostatisch testen volgens ASTM B829 of uw gespecificeerde testdruk is standaard beschikbaar. Door derden bijgewoond hydrotesten door SGS, BV of TÜV kan worden geregeld.
MOQ wordt onderhandeld per kwaliteit en specificatie. Wij ondersteunen proefhoeveelheden voor nieuwe kopers om de kwaliteit te valideren voordat ze zich committeren aan projectvolumes.
Ja. Afgeschuinde eindvoorbereiding naar uw gespecificeerde hoek is beschikbaar. Standaard 30° of 37.5° afschuining volgens ASME B16.25 — of aangepaste hoek volgens uw lasprocedure specificatie.