| Merknaam: | DLX |
| Modelnummer: | ni200 zuiver Nikkel |
| MOQ: | 2 kg |
| Prijs: | $20-$300/kg |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union, |
| Leveringscapaciteit: | 500 ton per maand |
Hoog zuiverheids 99,98% nikkeldraad met uitstekende mechanische sterkte, corrosiebestendigheid en hittebestendigheid.
| Graad | Ni+Co | C. | - Jawel. | Deeltjes | C | Mg | S | P | Fe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N4/201 | 99.9 | ≤ 0.015 | ≤ 0.03 | ≤ 0.002 | ≤ 0.01 | ≤ 0.01 | ≤ 0.001 | ≤ 0.001 | ≤ 0.04 |
| N6/200 | 99.5 | 0.1 | 0.1 | 0.05 | 0.1 | 0.1 | 0.005 | 0.002 | 0.1 |
Draaddiameter: 0,025 mm tot 8,0 mm
| Vastgoed | Waarde |
|---|---|
| Dichtheid | 80,89 g/cm3 |
| Specifieke warmte | 0.109 (456 J/kg·°C) |
| Elektrische weerstand | 0.096×10-6Ohm·m |
| Smeltepunt | 1435-1446°C |
| Warmtegeleidbaarheid | 70.2 W/m·K |
| Gemiddelde Coeff-thermische uitbreiding | 13.3 × 10-6m/m·°C |
| Vastgoed | Waarde |
|---|---|
| Treksterkte | 462 MPa |
| Kracht van de opbrengst | 148 MPa |
| Verlenging | 47% |
| Productvorm | Standaard |
|---|---|
| Bar | ASTM B160 |
| Vervaardiging | ASTM B564 |
| Pijp | ASTM B161/B163/B725/B751 |
| Plaat/strook | AMS B162 |
| Draad | ASTM B166 |
We zijn beschikbaar via e-mail, telefoon, fax, Skype, WhatsApp (+8619906119641) of mobiel.
Maandag-zaterdag: 8:30AM-4:00PM (Beijing Time, GMT+8.00). Gesloten tijdens Chinese feestdagen (1 mei-3, 1-7 oktober en Chinees Nieuwjaar).
Ja, we leveren gratis monsters voor testen. De koper is verantwoordelijk voor alle verzendkosten.
We accepteren T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram en PayPal.
Monsters: 7 dagen na betaling bevestiging. Normale bestellingen: 10-30 dagen afhankelijk van de hoeveelheid.
Ja, we kunnen neutrale verpakkingen of etiketten leveren met uw bedrijfsnaam.