| Merknaam: | DLX |
| Modelnummer: | ni200 zuiver Nikkel |
| MOQ: | 2 kg |
| Prijs: | $20-$300/kg |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union, |
| Leveringscapaciteit: | 500 ton per maand |
Diameter 0,025 mm (0,001 inch) zuiver nikkel draad NP2 draad van de fabriek.
Zuiver nikkel NP2 is een nikkelproduct met hoge zuiverheid, met een zuiverheid van meer dan 99,6%. De 0,025 mm NP2 draad wordt veel gebruikt in de militaire, luchtvaart-, medische, chemische, elektronische en andere industrieën.
| Kwaliteit | Ni+Co | Cu | Si | Mn | C | Mg | S | P | Fe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N4/201 | 99,9 | ≤0,015 | ≤0,03 | ≤0,002 | ≤0,01 | ≤0,01 | ≤0,001 | ≤0,001 | ≤0,04 |
| N6/200 | 99,5 | 0,1 | 0,1 | 0,05 | 0,1 | 0,1 | 0,005 | 0,002 | 0,1 |
Draad: 0,025 tot 8,0 mm.
| Dichtheid | 8,89 g/cm³ |
| Soortelijke warmte | 0,109 (456 J/kg·℃) |
| Elektrische weerstand | 0,096×10⁻⁶ ohm·m |
| Smeltpunt | 1435-1446℃ |
| Thermische geleidbaarheid | 70,2 W/m·K |
| Gemiddelde thermische uitzettingscoëfficiënt | 13,3×10⁻⁶ m/m·℃ |
| Mechanische Eigenschappen | Nikkel 200 |
|---|---|
| Treksterkte | 462 MPa |
| Vloeigrens | 148 MPa |
| Rek | 47% |
| Staf | Smeedwerk | Pijp | Plaat/Strip | Draad |
|---|---|---|---|---|
| ASTM B160 | ASTM B564 | ASTM B161/B163/B725/B751 | AMS B162 | ASTM B166 |
We staan altijd klaar om u van dienst te zijn via e-mail, telefoon, fax, Skype, Whatsapp of mobiele telefoon.
Maandag-Zaterdag: 8:30-16:00 uur (Beijing tijd, GMT+08.00). We hebben feestdagen tijdens 1-3 mei, 1-7 oktober en Chinees Nieuwjaar. Zie voor details onze bijgewerkte vakantiemelding.
Ja, we kunnen een gratis monster verstrekken voor testen. De koper dient alle verzendkosten te dragen.
T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram, Paypal. We doen ons best om aan uw vraag te voldoen.
De levertijd voor monsters is doorgaans 7 dagen na betalingsbevestiging. Normale bestellingen duren 10-30 dagen, afhankelijk van de hoeveelheid. We streven er altijd naar om producten van hoge kwaliteit zo snel mogelijk te leveren.
Ja, bevestig uw vereisten met uw RFQ en bestelling. Speciale verpakking volgens individuele vereisten kan ook op aanvraag verkrijgbaar zijn.