| Merknaam: | DLX |
| Modelnummer: | ERNiCrMo-3 |
| MOQ: | 15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 500 ton per maand |
![]()
Nikkel Gebaseerde Lasdraad
DLX alloy produceert nikkel gebaseerde lasdraad. En ErNiCrMo-3, wat inconel 625 vuldraad is, is een van de belangrijkste producten in de serie. ERNiCrMo-3 is een nikkel-chroom-molybdeen draad die voornamelijk wordt gebruikt voor het lassen van legeringen 625, 601, 802 en 9% nikkel met behulp van de gas metaalboog en gas wolfraambogen lasmethode. Pinnacle Alloys ERNiCrMo-3 levert matige sterktes, goede fabricage-eigenschappen en superieure corrosiebestendigheid van cryogene tot verhoogde (tot 1800°F) temperaturen. Het heeft ook een goede oxidatiebestendigheid. Pinnacle Alloys ERNiCrMo-3 is ontworpen voor het lassen van NiCrMo aan zichzelf, aan staal, aan andere nikkel-gebaseerde legeringen, en voor het bekleden van staal met NiCrMo lasmetaal. Deze draad is zeer geschikt voor het lassen van leidingsystemen en reactorcomponenten in de energieopwekkingsindustrie en voor gebruik bij hoge temperaturen in een breed scala aan andere technische toepassingen, waaronder ovenapparatuur en petrochemische installaties, en in maritieme en offshore omgevingen.
Nikkel legering lasdraad serie:
ERNiCrMo-3,ERNiCrMo-4,ERNiCrMo-13,ERNiCrFe-3,ERNiCrFe-7,ERNiCr-3,ERNiCr-7,ERNiCu-7,ERNi-1, ER70S-6.
Standaard: Voldoet aan Certificering AWS A5.14 ASME SFA A5.14
Maat: 0.8MM / 1.0MM / 1.2MM / 1.6MM / 2.4MM / 3.2MM / 3.8MM / 4.0MM / 5.0MM
Vorm: MIG(15kgs/spoel), TIG(5kgs/doos), Strip
Nikkel lasdraad Nikkel lasdraad Nikkel lasdraad Nikkel lasdraad Nikkel lasdraad
| ErNiCrMo-3 Afgezette Chemische Samenstelling % (Typisch) | ||
| C = 0.09 | Si = 0.12 | Ni = Balans |
| Mn = 0.05 | Cr = 21.9 | Nb/Ta = 3.65 |
| Fe = 0.62 | Mo = 8.70 | |
elding Wire Nikkel Lasdraad Nikkel Lasdraad
Maat die we konden aanbieden
| MIG | (15kg/spoel), | Maat |
| 0.8 1.2 2.4 3.2mm | ||
| TIG | (5kg/doos),Strip |
Toepassing
ERNiCrMo-3 (NA625) wordt voornamelijk gebruikt voor gas wolfraam en gas metaalboog en overeenkomende samenstelling basismaterialen. Het wordt ook gebruikt voor het lassen van Inconel 601 en Incoloy 800. Het kan worden gebruikt om ongelijke metaalcombinaties te lassen, zoals staal, roestvrij staal, Inconel en Incoloy legeringen.
| Afgezette Alle Lasmetaal Eigenschappen % (AW) | |
| Treksterkte | 114.000 psi |
| Vloeigrens | 66.000 psi |
| Rek | 35% |
![]()