| Merknaam: | DLX |
| Modelnummer: | zuivere nikkelplaat |
| MOQ: | 5 kg |
| Prijs: | $28-$35/kg |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 500 ton per maand |
Industriële apparatuur wordt gefabriceerd, niet kant-en-klaar gekocht: platen worden gesneden, bewerkt, gelast en gevormd tot componenten die bestand moeten zijn tegen gebruik. De fabricagevriendelijkheid en consistentie van het materiaal bepalen hoeveel nabewerking er op de werkvloer nodig is. DLX levert platen van hoge zuiverheid puur nikkel voor die realiteit — vier kwaliteiten (N4, N6, Ni200, Ni201) afgestemd op de omgeving, aangepaste maten van 0,05-30 mm dik, M/1/4H/1/2H hardheden, en een gegloeide basis van ≥462 MPa, ≥35% rek en 90-120 HB gedocumenteerd per smelt. Elke plaat wordt geleverd met een EN 10204 3.1 MTC met warmte traceerbaarheid, en de productie draait op een ISO9001 en SGS geverifieerde lijn die uitsluitend voor nikkel wordt gebruikt.
| Parameter | Beschikbaarheid | Opmerkingen |
|---|---|---|
| Dikte | 0,05-30 mm | Aangepast per tekening |
| Breedte | 20-1000 mm | Aangepast per tekening |
| Lengte | 1200-2000 mm | Aangepast per tekening |
| Oppervlakteafwerking | Per tekening | Reeks beschikbare afwerkingen |
| Hardheid | M / 1/4H / 1/2H | Geselecteerd per toepassing |
Platen van puur nikkel worden gefabriceerd tot componenten voor industriële apparatuur — bewerkte onderdelen, apparatuurbouw, gelaste samenstellingen en vervangingsonderdelen voor procesmachines. Fabricagevriendelijkheid is net zo belangrijk als materiaaleigenschappen: de plaat moet voorspelbaar snijden, lassen en vormen, batch na batch.
| Rol bij Fabricage | Vereiste |
|---|---|
| Bewerkte componenten | Stabiel hardheidsbereik voor voorspelbaar snijden |
| Gelaste samenstellingen | Pure nikkel samenstelling voor eenvoudig lassen |
| Gevormde onderdelen | M hardheid met ≥35% rek |
| Apparatuurbouw | 1/2H hardheid voor sterkte tijdens gebruik |
Industriële omgevingen verschillen, en de kwaliteit volgt de omstandigheden. N4 (NP1) voldoet aan strikte zuiverheidseisen; Ni201 is geschikt voor gebruik bij hoge temperaturen; Ni200 is geschikt voor batterij- en chemische toepassingen; N6 (NP2) is de economische keuze voor algemene industriële corrosie — alles gedocumenteerd volgens de respectievelijke GB- en ASTM-systemen.
| Kwaliteit | Ni-gehalte | Industrieel Gebruik |
|---|---|---|
| N4 (NP1) | ≥99,9% | Strikste zuiverheidseisen |
| Ni201 | ≥99,0% | Gebruik bij hoge temperaturen |
| Ni200 | ≥99,2% | Batterij- & chemische toepassingen |
| N6 (NP2) | ≥99,5% | Industriële corrosie (economisch) |
Platen worden op bestelling gemaakt: dikte 0,05-30 mm, breedte 20-1000 mm en lengte 1200-2000 mm, met oppervlakteafwerking en tolerantie bevestigd per tekening vóór productie.
| Parameter | Bereik | Tolerantie |
|---|---|---|
| Dikte | 0,05-30 mm | Per tekening |
| Breedte | 20-1000 mm | Per tekening |
| Lengte | 1200-2000 mm | Per tekening |
De gegloeide basis wordt per smelt gedocumenteerd — ≥462 MPa treksterkte, ≥35% rek en 90-120 HB hardheid — zodat bewerkte, gelaste en gevormde componenten voorspelbaar presteren. Hardheden M (zacht), 1/4H en 1/2H stemmen de fabricagestap af op de vereiste toepassing.
| Eigenschap (gegloeid) | Waarde |
|---|---|
| Treksterkte | ≥462 MPa |
| Rek | ≥35% |
| Hardheid | 90-120 HB |
| Kwaliteit | Ni-gehalte | Beste Toepassing | Referentieprijs (FOB, USD/kg) |
|---|---|---|---|
| N4 (NP1) | ≥99,9% | Vacuüm elektronica | 420-480 |
| Ni201 | ≥99,0% | Gebruik bij hoge temperaturen | 350-390 |
| Ni200 | ≥99,2% | Batterij, chemisch | 340-380 |
| N6 (NP2) | ≥99,5% | Industriële corrosie | 300-340 |
Indicatieve FOB China referentieprijzen voor plaat; definitieve offerte per kwaliteit, maat, hoeveelheid en hardheid.
| Element (wt%) | N4 | N6 | Ni201 | Ni200 |
|---|---|---|---|---|
| Ni+Co | 99,9 | 99,5 | — | — |
| Ni | — | — | ≥99,0 | ≥99,2 |
| C | ≤0,01 | ≤0,10 | ≤0,02 | ≤0,15 |
| Cu | ≤0,015 | ≤0,10 | ≤0,25 | ≤0,25 |
| Si | ≤0,03 | ≤0,10 | ≤0,35 | ≤0,35 |
| Mn | ≤0,002 | ≤0,05 | ≤0,35 | ≤0,35 |
| Fe | ≤0,04 | ≤0,10 | ≤0,40 | ≤0,40 |
| S | ≤0,001 | ≤0,005 | ≤0,01 | ≤0,01 |
| P | ≤0,001 | ≤0,002 | — | — |
| Mg | ≤0,01 | ≤0,10 | — | — |
Bron: DLX productcatalogus. N4/N6 volgens GB-systeem; Ni200/Ni201 volgens ASTM-systeem.
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dichtheid | 8,908 g/cm³ |
| Smeltpunt | 1435-1446°C |
| Curietemperatuur | 358°C |
| Schuifmodulus | ~76 GPa |
| Weerstand (20°C) | 0,096 μΩ·m |
| Thermische geleidbaarheid (Ni200) | 70,2 W/m·K |
| Treksterkte (gegloeid) | ≥462 MPa |
| Rek (gegloeid) | ≥35% |
| Hardheid (gegloeid) | 90-120 HB |
| Specificatie | Detail | |
|---|---|---|
| Vorm | Plaat (aangepast) | |
| Kwaliteiten | N4 (NP1), N6 (NP2), Ni200, Ni201 | |
| Dikte | 0,05-30 mm | |
| Breedte | 20-1000 mm | |
| Lengte | 1200-2000 mm | |
| Hardheid | M / 1/4H / 1/2H | |
| MOQ | 5 kg | |
| Verpakking | Beschermende vellen, houten kisten | |
| Certificering | EN 10204 3.1 MTC, ISO9001, SGS |
Het minimum van 5 kg geldt voor pure nikkelplaat; andere vormen volgen het kwaliteitsafhankelijke schema (draad 1/5 kg, strip 5 kg, staaf/buis 10 kg).
Kwaliteitscontrole voor plaat volgt de vorm, niet een algemene checklist:
Ni200/Ni201 plaat wordt vervaardigd en getest volgens ASTM B162; N4/N6 volgen GB/T 2054-2023. Testmethoden en acceptatiecriteria volgen de tekeningsspecificatie en toepasselijke normen.
| Kwaliteit | Norm |
|---|---|
| Ni200 / Ni201 | ASTM B162 (Nikkelplaat, Plaat en Strip) |
| N4 (NP1) / N6 (NP2) | GB/T 2054-2023 (Nikkel en Nikkel Legering Plaat en Plaat) |
Platen worden verpakt met beschermende vellen en verzonden in houten kisten om schade aan het oppervlak tijdens transport te voorkomen. Productietijd is 7-15 dagen na bevestiging van tekening en kwaliteit. Elke bestelling wordt verzonden met de volledige exportdocumentatie: paklijst, handelsfactuur en fabriekscertificaat.
Industriële plaatbestellingen bevatten meer dan een specificatie: ze bevatten tekeningen, leveringsschema's en inspectieverwachtingen. Changzhou DLX Alloy Co., Ltd. bedient industriële kopers sinds 2002 — van eerste monsters tot containerhoeveelheden — met productie op basis van tekeningen, EN 10204 3.1 MTC op elke plaat, en exportverpakking afgestemd op de bestemming. Die service-ervaring is de reden waarom industriële teams terugkomen: de kwaliteit, maat, hardheid en documentatie worden vóór productie bevestigd, zodat de plaat klaar is voor fabricage.
Ze worden gefabriceerd tot bewerkte componenten, apparatuurbouw, gelaste samenstellingen en vervangingsonderdelen — waar fabricagevriendelijkheid en gedocumenteerde consistentie de prestaties op de werkvloer bepalen.
N4 (NP1) voor strikte zuiverheid, Ni201 voor gebruik bij hoge temperaturen, Ni200 voor batterij- en chemische toepassingen, en N6 (NP2) als de economische keuze voor industriële corrosie.
Dikte 0,05-30 mm, breedte 20-1000 mm en lengte 1200-2000 mm, aangepast per tekening vóór productie.
5 kg voor pure nikkelplaat; andere vormen volgen het kwaliteitsafhankelijke schema (draad 1/5 kg, strip 5 kg, staaf/buis 10 kg).
Elke levering bevat EN 10204 3.1 MTC met warmtenummer en batch traceerbaarheid, ondersteund door ISO9001 en SGS certificering. Plaat voldoet aan ASTM B162 (Ni200/Ni201) en GB/T 2054-2023 (N4/N6).