| Merknaam: | DLX |
| Modelnummer: | ni200 zuiver Nikkel |
| MOQ: | 2 kg |
| Prijs: | $20-$300/kg |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 500 ton per maand |
![]()
Nikkel 201 is een commercieel puur nikkel met een maximaal koolstofgehalte van 0,02%. Deze legering biedt zeer ductiele mechanische eigenschappen over een breed temperatuurbereik, en corrosiebestendigheid in neutrale tot matig reducerende omgevingen. Het biedt een hoge thermische en elektrische geleidbaarheid in vergelijking met nikkel-basis legeringen, roestvrij staal en laaggelegeerde staalsoorten. Met zijn lagere koolstofgehalte kan legering 201 worden overwogen voor gebruik boven 600°F (316°C), waar legering 200 met een hoger koolstofgehalte niet wordt aanbevolen.
![]()
![]()
| Kwaliteit | Chemische Samenstelling(%) | ||||||||
| Ni+Co | Cu | Si | Mn | C | Mg | S | P | Fe | |
| N4/201 | 99.9 | ≤0.015 | ≤0.03 | ≤0.002 | ≤0.01 | ≤0.01 | ≤0.001 | ≤0.001 | ≤0.04 |
| N6/200 | 99.5 | 0.1 | 0.1 | 0.05 | 0.1 | 0.1 | 0.005 | 0.002 | 0.1 |
Draad: 0.025 tot 8.0 mm.
Fysische Gegevens
| Dichtheid | 8.89g/cm3 |
| Soortelijke Warmte | 0.109(456 J/kg.℃) |
| Elektrische Weerstand | 0.096×10-6ohm.m |
| Smeltpunt | 1435-1446℃ |
| Thermische Geleidbaarheid | 70.2 W/m-K |
| Gemiddelde Thermische Uitzettingscoëfficiënt | 13.3×10-6m/m.℃ |
Typische Mechanische Eigenschappen
| Mechanische Eigenschappen |
Nikkel 201 |
| Treksterkte | 462 Mpa |
| Vloeigrens | 148 Mpa |
| Rek | 47% |
Onze Productiestandaard
| Staf | Smeedstuk | Pijp | Plaat/Strip | Draad | |
| ASTM | ASTM B160 | ASTM B564 | ASTM B161/B163/B725/B751 | AMS B162 |
ASTM B166 |
![]()